Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 24 kwietnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 24 kwietnia 2014 r.
Autor: SFX

Dziękujemy Wam za fenomenalną atmosferę.

Leśna Piątka 2014 #1/6 - na starcie

Leśna Piątka pojawiła się oficjalnie po raz pierwszy. Był to więc debiut całego cyklu, który zakończy się już niedługo - we wrześniu. W międzyczasie poczujecie w nogach kolejnych pięć biegów, z którymi ten dzisiejszy połączy wszystko w całość.

Jako uczestnicy stworzyliście tę imprezę. Cóż by to było, gdyby zabrakło najważniejszego ogniwa. Cieszymy się, że mogliśmy ugościć Was na pięknych terenach Nadleśnictwa Karnieszewice. Liczymy oczywiście na jeszcze więcej :).

Tym razem ze wstępnych szacunków wynika, że mogło być Was około czterystu (słownie: 400)... co świadczyłoby, że Leśna Piątka stała się wice-największą imprezą biegową w Koszalinie ustępując jedynie naszej flagowej produkcji :), która się zwie Nocna Ściema.

Już teraz możemy Wam zaprezentować pojawiające się zdjęcia... na początek kilka, 639 sztuk. Oglądajcie, przeglądajcie i przekazujcie nam swoje galerie... najlepiej na płytach, pamięciach i innych nośnikach, lub e-mailem jeśli tylko ich ilość jest rozsądna. Umożliwiłyby to w pełni zaprezentowanie Wasze dokonania fotograficzne, a innym umiliłyby czas spędzony przed ekranem.

Zachęcamy też do DZIELENIA SIĘ OPINIAMI o odbytym doświadczeniu biegowym... bez komentowania innych, tylko swoim niezależnym okiem... chcemy wiedzieć jak nasze inicjatywy wyglądają w Waszych oczach.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste