Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 15 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 15 maja 2014 r.
Autor: SFX

Plan sytuacyjny okolic startu/mety

Plan sytuacyjny okolic startu i mety - Leśna Piątka 2014

Prezentujemy Wam ogólny zarys okolic startu i mety, byście łatwiej mogli odnaleźć się na terenie naszej Leśnej Piątki. Układ będzie podobny do tego z kwietnia... a więc odnajdziecie biuro zawodów w którym nieodebrane dotąd numery znajdą swych prawowitych właścicieli, niedaleko zlokalizujemy miejsce zapisywania się nowych osób (tych, które jeszcze nie zgłosiły się poprzez internet), miejsce odbioru czipów do pomiaru czasu oraz inne "atrakcje" :).

Zapominalskim przypominamy ZABIERZCIE SWÓJ NUMER STARTOWY (o ile go już posiadacie w swoich zasobach). Jeśli okazało się, że został zawieruszony, zniszczony bądź zjadł go pies (smacznego)... możecie wciąż wystartować - udostępnimy Wam do tego "numery zastępcze" w postaci kartki w foliowej koszulce, na której umieścimy markerem właściwy dla Was numer :).

Będzie również możliwość zgłoszenia do wymiany lub uzupełnienia numerów startowych na następny bieg... wtedy przywrócimy im dawną świetność i dodamy im świeżości :).Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste