Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 25 kwietnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 25 kwietnia 2014 r.
Autor: SFX

Odpowiadamy :) i uchylamy tajemnice...

Leśna Piątka 2014 #1/6 - Babeczkowe biuro zawodów

Fajnie się czyta Wasze wspominki na łamach naszej stronki... czekamy na więcej :)

Wyniki mamy nadzieję wkrótce zaprezentować, ale jeszcze nie dostaliśmy "surówki" od naszych partnerów mierzących czas... gdy to nastąpi potrzebna będzie jeszcze ich obróbka. Nie mogę nic obiecywać, ale dołożę starań by były dostępne w najkrótszym możliwym do spełnienia terminie. Oczekiwanie niech umilają Wam liczne zdjęcia :).

Cieszymy się, że udało się sprawnie ogarnąć wszelkie formalności po poślizgach w biegu próbnym... udało się wyciągnąć stosowne wnioski i dokonać właściwych zmian. :) Babeczki spisały się na platynowy medal! Zapraszamy na ich Babeczkowego facebooka.

Przepraszamy wszystkich tych, którym doskwierał czas oczekiwania na losowanie. TEGO PUNKTU NIE ZMIENIMY. Na mecie jesteśmy po to by dopingować tych ostatnich, dlatego dodatkowe atrakcje będą realizowane tak, by część z osób skusiło się na pozostanie - liczymy, że zawsze będzie Was wielu!

Zwracacie też uwagę na oznaczenie poszczególnych punktów... raczej tego nie zmienimy, gdyż jest to pełna improwizacja (przynajmniej jeśli chodzi o zbieranie czipów)... poza tym właśnie za pierwszym razem machina biurowa była najbardziej rozbudowana... kolejne biegi będą głównie polegały na wydawaniu i zbieraniu czipów. Możliwe, że jeszcze się coś w tym zakresie uładni :).

Toalety... trudny temat :). Poszukujemy więc sponsora na sfinansowanie tego punktu programu. Chętnym możemy przedstawić koszta z tym związane.

Wspominacie o ciekawej dacie 1 czerwca. Będziemy z Wami! Leśna Piątka -pikuś- ujawni swoje oblicze już w najbliższych dniach. To specjalne wydanie naszego biegu skierowane będzie dla wszystkich dzieci z całymi rodzinami... start w niedzielę w samo południe... trasa formatu dziecięcego czyli obcięta o połowę... będzie więc to dla Was wszystkich pikuś, zgodnie z nazwą :).

Chętnych na Leśną Piątkę do kwadratu proszę o cierpliwość, a Daria niech nie wychyla się zbytnio z ujawnianiem propozycji... faza koncepcyjna jest w trakcie, ale być może przyjdzie Wam jeszcze poczekać do przyszłego roku. Wszystko jest ułożone i w głowie mam regulamin... warto będzie poczekać nawet do A.D. 2015. :)Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste