Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 15 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 15 maja 2014 r.
Autor: SFX

Tworzymy z Wami Rozbiegany Koszalin. To już fakt!

Pobiegliśmy dla Tomka - Leśna Piątka 2014 #2/6

Kto mógł przypuszczać, że taki los spotka Leśną Piątkę... jeszcze w prologu podjąłem zakład o to, że na mecie nie zamelduje się więcej niż 100 osób (było 201)... poprawiny dowiodły, że ta forma rozrywki Wam odpowiada (269).

Ten rok przyniósł jednak nowy wymiar i nowe otwarcie... 411 osób na mecie w kwietniu było nie lada wyzwaniem zarówno organizacyjnym jak i logistycznym... i wydawało się być liczbą, w której okolicach będziemy się bawić.

Rzeczywistość stała się faktem i 600+ biegaczy na mecie ledwie drugiej oficjalnej edycji leśnego biegu w środku tygodnia stało się perfekcyjną wizytówką grupy biegowej Koszalina i okolic.

Z wielką radością możemy pogratulować Wam wszystkim udziału w największym biegu w naszej okolicy... który przebił nawet Nocną Ściemę w ilości biegaczy jednego dystansu!

Druga Leśna Piątka miała dwa dodatkowe wymiary... Biegliśmy dla TOMKA z okazji jego urodzin. STO LAT! Jednocześnie biegliśmy dla JUSTYNY, obecnej w naszym leśnym biurze - stąd moje różowiutkie uszka :). Oboje wracajcie do zdrowia!

My czekamy na Was już 1 czerwca w Leśnej Piątce PIKUŚ, a potem trzecia część rozgrywki w cyklu sześciu biegów Leśnej Piątki 2014 - już 19 czerwca.

Do zobaczenia.

Zapraszamy oczywiście do wyrażania niezależnych OPINII O NASZYM BIEGU. Pozwala nam to nie tylko dopracowywać szczegóły naszych imprez - choćby Plan Sytuacyjny, który pojawił się po jednej z sugestii :)... ale pozwala nam też naładować akumulatory na dalsze działanie. Działanie w poczuciu niesienia misji... jaką jest niewątpliwie Rozbiegany Koszalin!Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste