Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 18 lipca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 18 lipca 2014 r.
Autor: SFX

Wakacyjna przygoda z Leśną Piątką 2014 #4

Leśna Piątka 2014 #4/6 - ponad pół tysiąca -wiernych- :)

Tym razem Leśna Piątka odbyła się jedynie pod moim zewnętrzynm nadzorem, bowiem nie przyłożyłem się w żaden sposób do przygotowania i realizacji samego biegu. I co? I nic. Było co najmniej tak dobrze jak zawsze... a może nawet lepiej :). I kamień spadł mi z serca. Oczywiście nie wytrzymałem i przybyłem na rekonesans prosto z mojego aktualnego Szczecińskiego lokum szpitalnego (dla niewtajemniczonych: radioterapia).

Stanąłem tym samym na starcie by po raz pierwszy w tym roku delektować się podczas biegu, a wraz ze mną na trasę wyruszyło przynajmniej 544 osoby! Rekord wprawdzie nie padł, ale Leśna Piątka potwierdziła stabilność formy :). Ja z kolei mogłem slalomizować i odczuwać wszelkie aspekty imprezy, która przyciąga tłumy :).

Obyło się bez kamery i licznych zdjęć ze startu i mety, za to Tomasz Majewski pstryknął całkiem pokaźną ilość ujęć z trasy biegu, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkie jego zdjęcia oraz być może inne galerie które się pojawią odnajdziecie na BIEGNIJMY.pl.

Na mecie jeżyki dla młodych uczestników pokolorowane były na żółto, a kolorów nie zabrakło w postaci kredy chodnikowej przekazanej dzieciom przez cioteczki.pl. Całość zawodów ogarnęli w roli dowodzących dwaj Krzyśkowie - Ka i eS, biuro i czipy ogarniały Babeczki pod dowództwem Dory i domagającego się laurów Rurka... mównicę zajął z kolei Ptyś. Dla Was jak zawsze słowa uznania - i to nie tylko za tę L5, ale za całokształt, który wciąż dopisuje kolejne strony zasług.

Udało się też całkiem sprawnie i dość szybko ogarnąć WYNIKI, które już możecie ściągać i analizować. Wkrótce oczywiście pojawią się też zaktualizowane klasyfikacje punktowe - po skorygowaniu tych bieżących.

Na straży stała jak zwykle Grupa Ratownictwa PCK w Koszalinie oraz firma Daricke. Nagrody pomogła skompletować Efektima oraz Adria Squash. Wciąż czekamy na kolejnych SPONSORÓW!

Kolejna wakacyjna Leśna Piątka 2014 #5/6 czeka na Was 21 sierpnia o 19.oo. Tu gdzie zawsze :). Zapisy elektroniczne już zostały wznowione.

Do zobaczenia.

Zapraszamy oczywiście do wyrażania niezależnych OPINII O NASZYM BIEGU.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste