Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 2 czerwca 2019 r.
Ostatnie zmiany: 2 czerwca 2019 r.
Autor: SFX


Otarliśmy się o 2'000 uczestników!


Prawie 2000 uczestników Leśnej Piątki 2019 PIKUŚ

Leśna Piątka 2019 PIKUŚ

Piękna pogoda. Doskonała atmosfera. Fenomenalna frekwencja.

Czego więcej trzeba, gdy widaś radość ogarniającą wszystkich - i małych i dużych. Na Leśnej Piątce 2019 PIKUŚ pojawiło się niesamowicie wiele osób, które postanowiły się trochę rozruszać.

Dzień Dziecka na parkingu leśnym Nadleśnictwa Karnieszewice to strzał w dziesiątkę. Tu zbiera się niezwykłe grono osób... a było Was blisko DWA TYSIĄCE... słownie: 2'000 ;)... czyli prawie 4'000 biegających nóg.

Z Nadleśnictwem Karnieszewice raźniej

Atrakcje Nadleśnictwa Karnieszewice na Leśnej Piątce 2019 PIKUŚ Mile spędzone chwile wspomagało Nadleśnictwo Karnieszewice, które przygotowało masę dodatkowych atrakcji. Nadleśnictwo jest z nami niezmiennie od 2013 roku, a Leśna Piątka jest najprawdopodobniej największą imprezą tego typu realizowaną w Polsce. Jesteśmy dumni, że w lasach w pobliżu Koszalina możemy realizować tak wspaniałe wydarzenia.

Muza i rozgrzewka... oraz dodatki

Rozgrzewka do Leśnej Piątki 2019 PIKUŚ Na terenie Leśnej Piątki pojawiło się specjalne miejsce do pstrykania fotek, a wasze buzie mogły być wkomponowane w logotypy Nocnej Ściemy i Leśnej Piątki. Rytm muzyczny wygrywała DJ Monia, a rozgrzewkę poprowadziła Kasia ze Studia Rekreacji FORMA.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Grupa Ratownictwa PCK na Leśnej Piątce 2019 PIKUŚ Wasze bezpieczeństwo nadzorowała Grupa Ratownictwa PCK, a zaplecze sanitarne przygotował WC Serwis. Do wsparcia w logistyce włączył się jak zawsze Europlant.

Nagrody dla dzieci

Upominki dla dzieci w Leśnej Piątce 2019 PIKUŚ Na mecie dopisały nagrody ufundowane przez DAJAR. Trafiły do każdego dziecka, a my odnotowaliśmy 500 maluchów i młodzieży zarejestrowanej tuż przed biegiem.

Nagrody dla przedszkoli

Kolorowe nagrody dla przedszkoli w Leśnej Piątce 2019 PIKUŚ Tuż po zakończeniu biegu przystąpiliśmy do wręczenia nagród dla przedszkoli... pojawiły się aż 23 reprezentacje, które już szykują się do zaniesienia zdobytych łupów do swoich przedszkoli. Wszystkie nagrody ufundowaliśmy z własnych funduszy, które wsparte zostały również przez Tager - Eksperci Finansowi.

Wolontariusze niezastąpieni

Wolontariusze na Leśnej Piątce 2019 PIKUŚ W przygotowaniach, realizacji i ogarnianiu terenu po Leśnej Piątce, ponownie pomagało liczne grono fantastycznych Wolontariuszy.

Dziękujemy każdemu kto choć przez chwilę wspierał nasze działania. Wy też możecie dołączyć do tego elitarnego grona!

Masa zdjęć już jest. Wkrótce kolejne.

Już teraz możecie przebierać wśród niemal 1200 pstrykniętych fotkach, które udostępnione zostały na naszym serwerze. Fotki pstrykli i ogarniali: Sebastian Lenkiewicz, Dawid i Jacek Marcinkowski, Anka Konieczna i może ktoś jeszcze :).

Kolejne galerie już w drodze.

GALERIE ZDJĘĆ LEŚNEJ PIĄTKI

Zbiórka do słoika

Do naszego zbiórkowego słoika wrzuciliście ponad 500 złotych. Dziękujemy serdecznie.

Każda złotówka przeznaczana jest na realizację darmowych, otwartych, masowych imprez sportowo-rekreacyjnych dla Koszalina i okolic.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste