Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 29 maja 2015 r.
Ostatnie zmiany: 29 maja 2015 r.
Autor: SFX


Dla ULTRAsów indywidualnych - specjalne dodatki!


Złoty medal dla biegaczy ULTRA! Leśna Piątka.

Zachęcamy wszystkich do startu w Leśnej Piątce 2015 ULTRA... a dla tych, którzy pokonają indywidualnie pełny dystans zapewniamy dodatkowe atrakcje. Będzie to wyróżniający się "złoty" medal, który będzie świadectwem wielogodzinnej walki ze stukilometrowym dystansem. To nie wszystko. Dodatkowo przygotujemy tylko Wam koszulki techniczne (!)... byście mogli cieszyć się swym osiągnięciem podczas każdego treningu i/lub biegu w gronie znanych i mniej znanych Wam osób.

Zgłoszenia

Przypominamy, że pierwszy termin opłat mija 31 maja 2015 r. i to on gwarantuje wszystkim otrzymanie właściwych rozmiarów wyrobów tekstylnych. Koszulki będziemy szykować w wersji damskiej oraz męskiej zgodnie z tym co podaliście w zgłoszeniach.

Wpłaty w I terminie umożliwiają też, uczestnikom indywidualnym, jej zwrot zależny od łącznie przebiegniętego dystansu. Będzie to dodatkowy motywator, gdyż kończąc 100-kilometrową trasę otrzymacie z powrotem to, co nam przekazaliście :).

Medale Leśnej Piątki ULTRA za udział w sztafecie oraz dla pełnodystansowych ultrasów!

ZAPISY INDYWIDUALNE | LISTA UCZESTNIKÓW
ZAPISY SZTAFET | LISTA SZTAFET

Punkt odżywczy

Znajdzie swoje miejsce na końcu każdej pętli - co 5 kilometrów. Sztafety będą miały strefę zmian, a indywidualni uczestnicy miejsce, w którym będą mogli pozostawić swoje rzeczy.

Postaramy się, żeby zaopatrzenie było zróżnicowane i by w szczególności dla "pełnodystansowców" obejmowało napoje (woda, izotonik, cola, herbata) oraz słodkie dodatki (banany, cukier, ciastka, bułki słodkie). Zaopatrzenie będziemy uzupełniać w różne elementy w trakcie trwania imprezy i wszystkie "atrakcje" mogą być dostępne w różnym czasie. Jeśli macie jakieś własne sugestie - zapraszamy do przekazywania nam swoich uwag.

Biuro zawodów

Udostępnimy już w przeddzień wspólnej "rozrywki" i przekażemy Wam wtedy przede wszystkim numery startowe. Ważne by do biura zgłosili się również wszyscy członkowie sztafet, w szczególności Ci, którzy nie pojawią się bezpośrednio na starcie, lecz dotrą na bieg później (zgodnie z obraną taktyką biegu). W dniu startu biuro będzie działać na godzinę przed biegiem.

Potwierdzenie udziału musi zostać dokonane przez każdego OSOBIŚCIE, za okazaniem DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI ze zdjęciem, najlepiej by był to dowód osobisty lub poprzez innego uczestnika posiadającego PEŁNOMOCNICTWO. W przypadku osób, które nie ukończyły 18 lat (w sztafetach) wymagamy obecności opiekuna w biurze zawodów, również z dokumentem tożsamości.

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke DAJAR eXploRa.pl Koszalin pełnia życiaAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste