Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 13 czerwca 2017 r.
Ostatnie zmiany: 13 czerwca 2017 r.
Autor: SFX


Przed nami kolejna Leśna Piątka 2017 #2/3


Przypinka - Leśna Piątka 2017 #2/3

Na drugim biegu Leśna Piątka 2017 spotkamy się już za nieco ponad tydzień. Start zaplanowany jest bowiem na czwartek, 22 czerwca o godz. 19.oo.

Ponownie zapraszamy wszystkich bardzo gorąco... i małych, i dużych, i chudych, i grubych, i niskich, i wysokich, i młodych, i starszych - po prostu każdego... czy to z rodziną, czy bez, czy też z przyjaciółmi lub bez nich.

Zabawie będzie towarzyszyła wszechobecna pozytywna aura... a wszystkim dodatkowo zmierzymy czasy ich potyczki z 5-kilometrową trasą, którą zna już niemal każdy :).

ZGŁOSZENIA | WŁASNE CZIPY
NUMERY STARTOWE | KOSZULKI Z NUMEREM

Kolejna przypinka do kolekcji.

rzypinki na drugi bieg Leśnej Piątki, edycja 2017 Jeśli mieliście pierwszą, warto i mieć drugą... ale i bez całego kompletu sama się doskonale prezentuje... i daje świadectwo ukończenia biegu w dniu 22 czerwca :).

Wolontariusze - my Was POTRZEBUJEMY

Wolontariusze są niezbędni! Dziękujemy za dotychczasową pomoc, lecz wciąż czekamy na rzesze chętnych do współudziału w realizacji Leśnych Piątek i innych naszych wydarzeń. Poczuj moc i dołącz do nas... spróbuj choć raz, by dowiedzieć się jak realizowany jest każdy z naszych biegów.

Potrzeby są całkiem spore... szczególnie podczas przygotowań oraz po zakończeniu inicjatyw. Któż może pomóc? Może Ty? A może ktoś z Twojego otoczenia - rodzina, znajomi?

p) 4 osoby do pakowania i rozstawiania od 11:00 do 14:00 (można biec)
i) 2 osoby do rozstawiania od 11:00 do 19:00 (można biec)
ą) 10 osób do biura od 16:30 do 19:00 (można biec)
t) 2 osoby do biura od 19:00 do 20:30
k) 4 osoby do medali od 19:15 do 20:15
a) 6 osób do składania od 20:00 do 23:00 (można biec)

można łączyć funkcje (np. A+T, P+A, Ą+A, I+K+A) i być z nami cały czas.

Czekamy na kontakt wszystkie osoby, które mogą w dzień Leśnej Piątki społecznie poświęcić trochę czasu.

Nasza zbiórka trwa.

Zbiórka finansowa Leśnej Piątki 2017 - w podziękowaniu czapeczki i koszulki. Biegi Leśna Piątka od samego początku są za DARMOCHĘ. Jednocześnie zapewniamy wszystko to, co realizowane jest w odpłatnych biegach - imienne numery, pomiar czasu, medale dla dzieci, medale dla wszystkich i wiele więcej.

Dorzućcie nam czasem kilka groszy, by nasze działania mogły wciąż trwać. Za wrzutkę min. 25 złotych możecie otrzymać czapkę biegową Leśna Piątka, a za min. 30 złotych - koszulkę biegową Rozbiegany Koszalin - BIEGNIJMY.pl (również w rozmiarach dziecięcych).

Choć staramy się zapewnić pełnię atrakcji, nie jest to łatwe, a całość finansujemy z dwóch podstawowych źródeł - Waszych darowizn, oraz wsparcia w postaci dotacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie w ramach naszego projektu "Rozbiegany Koszalin 2017".

Biuro działa do 18:50

Ciekawe ilu uczestników wystartuje w drugim biegu sezonu 2017. Będziemy Was oczekiwać już od południa... im wcześniej dotrzecie, tym sprawniej przekażemy Wam czipy do pomiaru czasu.

Pamiętajcie, że choć biuro czynne jest niemal do startu to gwarantujemy, że kolejki będą dość pokaźne i nie możemy zagwarantować, że obsłużymy Was wszystkich. Opóźnienia w biegu nie przewidujemy, miejcie więc na uwadze, iż może się zdarzyć sytuacja gdy ustawicie się w sznureczku chętnych pół godziny przed biegiem, a i tak nie zdążycie dopełnić formalności :(.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste