Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 13 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 13 maja 2017 r.
Autor: SFX


Na Leśnej Piątce znów tłoczno


Leśna Piątka dla każdego - ponad 800 ukończyło pierwszy bieg sezonu.

Inauguracja sezonu 2017 przez Leśną Piątkę przebiegła całkiem miło i sympatycznie, szczególnie że odbyła się w licznym, ponad 800-osobowym gronie :).

Na trasie cały przekrój wiekowy... niemal od 0 do 100 lat! Walczyły całe rodziny... dzieci, rodzice, dziadkowie i pewnie nie jedna prababcia czy też pradziadek.

Każdy z sukcesem pokonywał trasę poprowadzoną terenami Nadleśnictwa Karnieszewice.

Podzielcie się wrażeniami. Napiszcie parę słów.

Wolontariusze... jesteście kochani!

Najważniejsze ogniwo - Wolontariusze. Po raz kolejny atmosfera była wspaniała, a radość wspólnego pokonywania trasy była wszechobecna. Do tego liczni Wolontariusze, którzy pomogli w sprawnym przeprowadzeniu imprezy i bardzo szybkim uporządkowaniu całego terenu... co było dokonane w iście wesołych nastrojach. Brzuchy nasze i naszych pomocników były pełne - a wtedy i humory lepsze :).

Potwierdza się, że lepiej więcej niż mniej, a większa liczba rąk do pracy daje zdecydowane poczucie radochy przy jej wykonywaniu... i zmęczenie jest o wiele mniejsze.

Dziękujemy.

Zamknięta droga = popracujemy nad tym.

Ulica Słupska wyłącznie dla biegaczy! Pierwszy raz zdecydowaliśmy o zamknięciu ulicy Słupskiej, by zapewnić większe bezpieczeństwo oraz możliwości zaparkowania aut wzdłuż drogi w trakcie ograniczeń w ruchu pojazdów.

Oczywiście przyglądaliśmy się bacznie efektom naszych działań i już dziś zapowiadamy, abyście przed kolejnym biegiem mieli ze sobą NUMERY STARTOWE lub KOSZULKI Z NUMERAMI. To będzie przepustką na wjazd! Ważne aby te elementy były z daleka widoczne w kierowanych przez Was autach dla służb miejskich (Policji, Straży Miejskiej i Wolontariuszy).

Pozwoli to na sprawniejszy wjazd w okolice imprezy oraz uniknięcie aut nie respektujących zamknięcia ulicy Słupskiej.

Lisy hitem sezonu.

Rude liski. Medale dla dzieci w pierwszym biegu Leśna Piątka 2017. W oczach dzieci najbardziej cieszy widoczna radość i spełnienie na mecie naszych wydarzeń biegowych... a pomagają w tym medale - szczególnie jeśli są istotnym elementem przeznaczonym wyłącznie dla milusińskich.

Pierwszy bieg to rude liski, a w kolejnych zaprezentujemy nowe ubarwienie leśnych zwierzątek. Jesteśmy pewni, że również będą nieść uśmiech na twarzach Waszych pociech.

Medale - przypinki... układanka rozpoczęta.

Kolekcja medali rozpoczęta. Przypinka nr 1. Macie też w swoich rękach dowody udziału w postaci pierwszego elementu układanki, która utworzy pełen obrazek we wrześniu. Wtedy otrzymacie trzeci element niezbędny do zaprezentowania kompletnego loga Leśnej Piątki.

Zapraszamy więc do regularnego odwiedzania przygotowywanych biegów.

Wyniki gotowe.

Czipy, z pomocą których mierzymy Wam czas. Wyniki Leśnej Piątki pojawiły się w wersji dla osób posiadających czipy na własność - już na terenie biegu. Zachęcamy do wybierania tej formy pomiaru czasu, co zwolni Was z obowiązku odwiedzania biura zawodów i przyspieszy weryfikację Waszych dokonań.

Pojawiły się już także kompletne rezultaty, które będą ulegały jeszcze lekkim korektom, ale niemal w całości zgadzają się z rzeczywistością.

Zwycięzcy byli najszybsi :).

Pierwsi na starcie - najszybsi na mecie. Na starcie dwie szybsze strefy czasowe, a w pierwszej linii najszybsi. I tak było od startu do mety... a miłe uściski przed biegiem należały do pierwszych dwóch uczestników na mecie - Waldka Hibnera, który zwyciężył w Leśnej Piątce po raz drugi (z czasem 17'56") oraz Piotra Gawrona (18'26"), który już czterokrotnie triumfował na naszej trasie. Trzeci wynik pierwszego biegu uzyskał Adrian Kępka (19'03").

Wśród Pań najszybsza była Agnieszka Konkel (20'48") i było to jej czwarte zwycięstwo. Druga dobiegła Karolina Sadowska (21'19"), trzecie miejsce zajęła Ewelina Szabla (22'51").

Nie ma róży bez kolców.

Rejestracja elektroniczna. Najlepsza metoda na zgłoszenie do biegu. Po raz kolejny okazało się, że cały czas dostępne zapisy elektroniczne nie są wystarczające do tego, by z nich skorzystać. Na start dotarło około 80 nowych uczestników... to bardzo miłe, lecz wspomnijcie o naszych zapisach osobom, które z pewnością zachęcacie do startu... by spełniły tą "komputerową" powinność - bo Wy przecież już nie musicie tego robić :).

Ponownie pojawiło się kilka dyskwalifikacji... wśród osób, które usilnie próbują z każdym biegiem uzyskać nowy numer startowy. Rekordzista ma ich już 5 egzemplarzy - blokując skutecznie możliwość ich wykorzystania dla innych uczestników. Oczywiście takie wyniki nie są uwzględniane w naszych klasyfikacjach.

Fotki w pokaźnej ilości.

Adam Kaźmierski - najprawdopodobniej najlepszy fotograf w okolicy :). Pierwsze galerie zdjęć udostępniliśmy bardzo szybko... w liczbie ponad 1300 fotografii.

Lecz to nie wszystko. Teraz uzupełniliśmy nasze archiwum o wisienkę na torcie - ponad 500 prac Adama Kaźmierskiego, najprawdopodobniej najlepszego fotografa w wydarzeń biegowych naszego regionu - te zdjęcia muszą się podobać.

Jest więc z czego wybierać :).

Zebraliśmy 709 zł 97 gr

Zbiórka finansowa Leśnej Piątki 2017 - w podziękowaniu czapeczki i koszulki. Ponownie w trakcie Leśnej Piątki prowadziliśmy zbiórkę finansową, której celem jest dalsza realizacja bezpłatnych biegów. Wyniki naszej zbiórki i sposób wykorzystania zebranych środków są prezentowane na stronie zbiorki.gov.pl.

W tym sezonie wzbogaciliśmy pakiet możliwości uzyskania atrakcyjnych gadżetów o czapeczki. Wspierając nas kwotą min. 25 złotych można od razu cieszyć się swoją własną czapeczką biegową Leśnej Piątki, min. 30 złotych pozwala na otrzymanie żółtej koszulki "Rozbiegany Koszalin" (w niemal każdym, również dziecięcym rozmiarze).

Dziękujemy za każdy grosz, który trafił do słoika.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste