Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 24 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 24 maja 2017 r.
Autor: SFX


Góra PIKUSIOWYCH zabawek już czeka!


Leśna Piątka PIKUŚ 2017 rusza 28 maja

Leśna Piątka PIKUŚ 2017 ugości Was już w najbliższą niedzielę - 28 maja o godzinie 12.oo. Biuro zawodów uruchomimy już o 10.oo.

My nie pozostawiamy wątpliwości, że się odbędzie... a wraz z nią na parkingu leśnym Nadleśnictwa Karnieszewice pojawi się GÓRA ZABAWEK, a może nawet dwie!

Przypominamy też o BARWNYCH STROJACH, które warto ubrać i sobie i dzieciom... by było wyjątkowo kolorowo i sympatycznie. Ciekawe kto zaskoczy innych swoją kreacją? Liczymy na wyjątkowe pomysły.

Góra upominków dla wszystkich dzieci!

Upominki dla wszystkich dzieci na mecie Leśnej Piątki PIKUŚ 2017 Pierwsza z gór będzie przekazana kolejno wbiegającym na metę dzieci. Wybór będzie olbrzymi, a zapewniony został przez naszego stałego Partnera, firmę DAJAR, właściciela sklepu dla domu i ogrodu sklep.DAJAR.pl.

Wśród barwnych produktów nie zabraknie tych, na licencji Disney'a.

Na mecie będziemy zbierać jedną z części kart zgłoszeniowych, która będzie uprawniała do odbioru nagród. Karty zgłoszeniowe będziemy wydawać do wypełnienia przed biegiem, w naszym biurze zawodów. Zgłoszenia będą przyjmowane zarówno od dzieci jak i dorosłych. Na koniec przewidujemy też kilka fantów dla szczęśliwców wśród wszystkich obecnych.

Góra zabawek dla uczestniczących przedszkoli!

Zabawki dla uczestniczących przedszkoli w Leśnej Piątce PIKUŚ 2017 Nasze Stowarzyszenie "SFX" przygotowało nagrody dla każdego przedszkola publicznego z Koszalina, które będzie reprezentowane podczas PIKUSIA. Oczywiście konieczna jest obecność upoważnionych przedstawicieli oraz uczestniczących dzieci na wręczeniu nagród po zakończeniu biegu.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJAR Lider Animator Coca-Cola Polska DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste