Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 14 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 14 maja 2017 r.
Autor: SFX


Odliczamy do PIKUSIA! Zostały 2 tygodnie.


Leśna Piątka PIKUŚ 2017 rusza 28 maja

Już czwarty raz będziemy mieli przyjemność wspólnego spotkania podczas Leśnej Piątki PIKUŚ 2017. Zaczynaliśmy w 2014 roku, by teraz PIKUŚ był rozpoznawany niemal przez każdego przedszkolaka w naszym regionie :). Bardzo nas cieszy, że już nie możecie się doczekać kolejnej wyprawy na wydarzenie przygotowywane przez nas i Nadleśnictwo Karnieszewice.

Dzień Dziecka musi być wyjątkowy, dlatego zachęcamy by w Leśnej Piątce PIKUŚ pojawiać się w barwnych, bajkowych przebraniach.

Zaczynamy w niedzielę, 28 maja od godziny 10.oo - wtedy rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń od każdego dziecka i dorosłego, by o 12.oo stanąć na starcie 2,5 kilometrowego biegu, spaceru czy po prostu wspólnego jej przemierzenia.

Nie mierzymy tym razem czasów i chcemy zapewnić Wam i Waszym pociechom moc pozytywnych wrażeń, które pozwolą poznać Leśną Piątkę od najlepszej strony. Pomogą też pokazać, jak przyjemnie można spędzić czas na świeżym powietrzu z innymi.

Na PIKUSIU było ponad 3000 osób.

Ile osób trafi na Leśną Piątkę PIKUŚ 2017? W PIKUSIU, w trzech kolejnych edycjach, wzięło już udział około 3000 osób (!), jak będzie tym razem - okaże się za kilkanaście dni :).

Ponownie do naszego biegu włącza się aktywnie Nadleśnictwo Karnieszewice, które przygotuje moc dodatkowych atrakcji dla wszystkich - od najmłodszych do najstarszych.

Nagrody dla wszystkich dzieci.

Upominki dla wszystkich dzieci na mecie Leśnej Piątki PIKUŚ 2017 Po raz kolejny sklep.DAJAR.pl przekaże upominki dla każdego dziecka, które dotrze do mety PIKUSia. Wybór będzie całkie pokaźny i będzie składał się z kilkudziesięciu różnych propozycji do wyboru przez naszych najmłodszych uczestników.

Wśród prezentów znajdują się produkty na licencji Disney'a.

Nagrody dla przedszkoli.

Nagrody dla wszystkich uczestniczących Przedszkoli Publicznych z Koszalina. Już czwarty raz na miejsce biegu przywieziemy cały samochód zabawek - prezent od naszego Stowarzyszenia SFX.

Kolorowe nagrody przeznaczone będą dla Przedszkoli Publicznych z Koszalina. Każda reprezentacja przedszkola będzie mogła osobiście odebrać pakiety nagród po zakończeniu biegu. Kolejność wydawania nagród będzie przypadkowa - a więc przygotujcie się na chwilę oczekiwania, by przyjemność ich otrzymywania przez przedszkolaków została udokumentowana ich radością i na fotografiach :).

Zgłoszenia Przedszkoli prosimy kierować na nasz elektroniczny adres kontaktowy oraz przed biegiem do organizatorów. Prosimy o podanie numeru przedszkola, adresu oraz danych osób upoważnionych do odbioru nagród.

Zobaczcie na zdjęciach Leśną Piąkę PIKUŚ sprzed roku. Dajmy radość wszystkim dzieciom.

Spodziewajcie się jeszcze większych wrażeń!
Już dziś zaplanujcie swą wyprawę na PIKUSIA.

Zgłoszenia będziemy przyjmować na miejscu!
Udział jest bezpłatny.

Z okazji Dnia Dziecka - Leśna Piątka PIKUŚ 2017

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJAR Lider Animator Coca-Cola Polska DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste