Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 22 kwietnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 22 kwietnia 2015 r.
Autor: SFX


Wiewiórka czy wiewiór? Pomarańczowo na Leśnej Piątce :).


Pomarańczowa wiewiórka jako pierwszy medal dla dzieci w Leśnej Piątce 2015.

Pozostało już tylko 8 dni do startu. To tydzień i troszeczkę by zaplanować swój udział. Zapisy elektroniczne wciąż są otwarte i zachęcamy do uzupełnienia listy przez wszystkich chętnych - łącznie z towarzyszącymi dziećmi.

Dzieci powalczą o jeden z około 200 przygotowanych na tę okoliczność medali. Tym razem będą to leśne zwierzątka - wiewiórki w pomarańczowym kolorze. Na zakończeniu będzie można również liczyć na szczęście w szykowanym losowaniu upominków. Gorąco zachęcamy do pozostania trochę dłużej.

Medale dla dzieci - pomarańczowe wiewiórki - symbol Leśnej Piątki w 2015 roku :)

ZBIÓRKA

Po raz kolejny będziemy liczyć na Waszą hojność, jako sposób docenienia naszych starań o tworzenie najlepszych imprez biegowych w Polsce. Przeprowadzimy kolejną zbiórkę pieniężną, której celem jest pozyskiwanie funduszy na realizację kolejnych bezpłatnych inicjatyw sportowo-rekreacyjnych.

Zbiórka jak zawsze zgłoszona została oficjalnego rejestru zbiórek i zostanie rzetelnie rozliczona ze wskazaniem celów na które wykorzystane zostały Wasze datki.

BIURO ZAWODÓW

Uruchomimy już dwie godziny przed startem - czyli o godzinie 16:30. Pamiętajcie, że w okolicach startu nie będzie możliwości zaparkowania swoich pojazdów, a najlepszym na to miejscem stanie się ulica Rolna - stamtąd do pokonania będziecie mieli 1700 metrów (15-20 minut spaceru).

Polecamy dotrzeć zdecydowanie wcześniej niż wynikałoby to z godziny startu by bez pośpiechu i stresu odebrać przygotowane numery startowe wraz z czipem do pomiaru czasu. Osoby zapisane elektronicznie do niedzieli 26 kwietnia 2015 r. będą umieszczone na przygotowanej liście. Każdy z Was będzie poproszony o złożenie na niej podpisu jako uczestnik bądź opiekun.

Dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat można mieć przygotowane i wypełnione stosowne oświadczenie umożliwiające start.

PILNUJCIE KOLEJNYCH ISTOTNYCH INFORMACJIAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste