Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 7 kwietnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 7 kwietnia 2015 r.
Autor: SFX


Koszulki za Leśną Piątkę 2015.


Koszulka Leśna Piątka 2015 - za ukończenie wszystkich biegów w cyklu

Ponawiamy "koszulkową akcję" w 2015 roku!

Każdy z Was za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu Leśna Piątka 2015 po jego zakończeniu otrzyma KOSZULKĘ BIEGOWĄ z nadrukowanym swoim stałym numerem startowym.

Kluczowym czynnikiem, który przyczynił się do naszej akcji jest wsparcie ze strony naszego głównego partnera - programu Lider Animator oraz firmy Coca-Cola.

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wraz z szybką ekspansją L5 wzrosła też liczba cyfr koniecznych do prezentacji Waszych numerków - z trzech do czterech... numerki będą więc troszkę "szersze" :). Ostateczny projekt i wizualizacja koszulek będą określone po zakończeniu cyklu. Koszulki będziecie mogli wykorzystywać w kolejnych sezonach bez konieczności przypinania numeru startowego.

Już dziś zaplanujcie swój sezon startowy uwzględniając daty kolejnych Leśnych Piątek. Warto być z nami :). Pierwsza okazja oficjalnego biegu na naszej trasie zbliża się wielkimi krokami. Premiera 2015 nastąpi 30 kwietnia o 18:30.

Pamiętajcie, by pokonywać nasze biegi samodzielnie, mając za każdym razem swój numer startowy oraz prawidłowo korzystając z czipów do pomiaru czasu.

W dalszym ciągu oczekują na Was nieodebrane koszulki za sezon 2014.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste