Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 31 grudnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 31 grudnia 2014 r.
Autor: SFX

Zaczynamy zapisy na Leśną Piątkę ULTRA 2015!

Leśna Piątka w wymiarze ULTRA na dystansie 100 kilometrów

Z nadejściem Nowego Roku rozpoczynamy zbieranie indywidualnych zgłoszeń do Leśnej Piątki ULTRA 2015. Koszalin stanie się więc areną kolejnej nowej imprezy biegowej, o której wspominaliśmy już od kilku miesięcy.

ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN

Bieg na dystansie 100 kilometrów na wymagającej 5-kilometrowej pętli Leśnej Piątki z pewnością pozwoli każdemu zmęczyć się na całego :). Ale w końcu to oczywiste, że większość z nas właśnie dlatego bieganie uwielbia.

Ultramaraton Leśna Piątka w Koszalinie

Gwarantujemy, że krążenie po niewielkim (jak na bieg ultra) okrążeniu może dać się we znaki, ale zapewniamy też, że taka trasa ma również plusy. Dodatkowo wszyscy indywidualni ultra-biegacze będą mieli motywację w postaci zwrotu opłaty startowej za przebiegniętą wielokrotność naszej popularnej pętelki :). Wszystko opisane zostało w regulaminie.

Trochę później rozpoczniemy zapisy drużynowe... w sztafetach łącznie 4 osoby będą walczyć o pokonanie pełnego dystansu 100 kilometrów. Każda z osób w drużynie będzie mogła pokonać dowolną ilość okrążeń (co najmniej jedno) w dowolnej konfiguracji i z dowolną ilością zmian, tak by wspólnie przebiec ich 20.

Do udziału w naszej kolejnej, nowej inicjatywie dołączyli już partnerzy: Nadleśnictwo Karnieszewice oraz Grupa Ratownictwa PCK Koszalin.

Więcej informacji będziemy podawać na bieżąco, oraz przy okazji innych naszych imprez, których będziemy realizować naprawdę wiele w nadchodzącym 2015 roku.

ŻYCZYMY WAM
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2015!Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste