Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 31 października 2014 r.
Ostatnie zmiany: 31 października 2014 r.
Autor: SFX

Koszulki Leśna Piątka 2014 coraz bliżej.

Leśna Piątka 2014 - koszulka!

Zapraszamy w dalszym ciągu do zgłaszania rozmiarów koszulek, które do Was trafią w zamian za ukończenie wszystkich sześciu biegów z cyklu Leśna Piątka 2014.

Możemy już przedstawić przybliżoną rozmiarówkę dostępnych koszulek, które realizować będziemy do końca bieżącego roku. Chcielibyśmy by ich odbiór był możliwy już 11 stycznia, gdy zbierzemy się na starcie Leśnej Piątki WOŚP 2015. Nie przewidujemy wysyłki koszulek, preferować będziemy odbiór osobisty w trakcie organizowanych biegów.

ROZMIARY DAMSKIE (prawdopodobne) Koszulki Leśna Piątka 2014 - rozmiary damskie

ROZMIARY MĘSKIE (prawdopodobne) Koszulki Leśna Piątka 2014 - rozmiary męskie

Na zgłoszenia mailowe czekamy do 16 listopada 2014 r.

W zgłoszeniu prosimy podawać: imię, nazwisko, adres, numer startowy oraz rozmiar (np. "Andrzej Iksiński, Karnieszewice, ul. Leśna 5, numer startowy 2345, damska XXL").

Istnieje możliwość zamówienia koszulek za dodatkową opłatą niezależnie od ilości ukończonych biegów (wymagane jest posiadanie przyznanego unikalnego numeru startowego w Leśnej Piątce). Koszt przygotowania i realizacji jednej koszulki wynosi 60 złotych - płatne przelewem do 16 listopada na konto Stowarzyszenia "SFX".

Leśna Piątka 2014 - koszulka
Prawdopodobny wygląd koszulek, które będą różniły się w zależności od tego, czy będą to darmowe, czy też płatne.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste