Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 19 grudnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 19 grudnia 2014 r.
Autor: SFX

JUŻ SĄ! Koszulki biegowe Leśnej Piątki 2014.

Koszulki biegowe za udział we wszystkich edycjach Leśnej Piątki 2014!

W końcu SĄ! Dotarły. Już jesteśmy pewni, że Leśna Piątka WOŚP 2015 uraczy Was możliwością odbioru koszulek, w których będziecie mogli śmigać bez konieczności przyczepiania numerów startowych. To już 11 stycznia o 12.oo na zwyczajowej trasie :). Można już zgłaszać chęć uczestnictwa i obserwować listę zapisanych do biegu :).

Koszulki są nagrodą dla tych, którzy ukończyli wszystkie sześć biegów przygotowanych w cyklu 2014. Podobnie będzie też w nadchodzącym 2015 roku, a więc już dziś starajcie się zaplanować rok uwzględniając daty kolejnych naszych biegów.

Nagroda Leśnej Piątki - koszulki za regularność w uczestnictwie w 2014 roku! Najlepsze koszulki do biegania w najlepszym biegu - Leśna Piątka. Darmowe koszulki, których zdobycie wymaga udziału we wszystkich biegach cyklu Leśna Piątka. Warto uczestniczyć w każdym biegu Leśna Piątka... w zamian - koszulki. Rozbiegany Koszalin i Lider Animator na koszulce Leśnej Piątki

Do realizacji i finansowania koszulek przyczynił się m.in. program Lider Animator i Fundacja Coca-Cola w Atlancie. Dziękujemy za uznanie naszych imprez za warte uwagi i nagrodzenie ich edycji 2013 oraz 2014 realizowanego programu wsparcia inicjatyw sportowo-rekreacyjnych.

Fundacja Coca-Cola wspiera laureatów programu Lider Animator, a wśród imprez również Leśną Piątkę. Program Lider Animator nagradza najlepsze inicjatywy sportowe w Polsce. Wśród nich jest Leśna Piątka.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste