Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 11 lipca 2016 r.
Ostatnie zmiany: 11 lipca 2016 r.
Autor: SFX


Czwarta edycja w czwartek. Leśna Piątka 2016 #4/6


Czwarty raz spotkamy się na Leśnej Piątce 2016.

Kolejny czwartek z Leśną Piątką przed nami. Zaczynamy od rana, aby start mógł nastąpić punktualnie o 19:00, 14 lipca 2016 r.

Jak dotąd Wasz udział w tworzeniu wyjątkowej imprezy jest niezaprzeczalny, a ilość osób gromadzących się w czwartkowe wieczory - imponująca. W pierwszych trzech tegorocznych edycjach zebraliście się w łącznej liczbie 2511 (!) biegaczy - czyli średnio 837 osób w każdym z biegów.

Jak będzie tym razem?

Zgłaszajcie się do biegu.

Leśna Piątka 2016 #4/6 - plakat. Wciąż możecie dopisywać się do list startujących - również bezpośrednio w biurze zawodów.

Do udziału nie jest wymagana żadna opłata, choć w trakcie biegu organizujemy dobrowolną zbiórkę finansową i mimo wszystko liczymy na Waszą chojność.

To dzięki datkom możemy sfinansować choć kilka procent wydatków niezbędnych do realizacji kolejnych biegów.

Przyjdźcie wcześniej niż zwykle!

Leśna Piątka 2016 #4/6 - plakat. Aby zapewnić sprawniejszą realizację biegu chcielibyśmy ZMOBILIZOWAĆ WAS DO WCZEŚNIEJSZEGO PRZYCHODZENIA NA START.

Nasze biuro zawodów będzie oficjalnie czynne od godziny 17:00, jednak już od około 12:00 będziemy na terenie zawodów i chętnym wydamy czipy wraz z numerem startowym.

Jednocześnie informujemy, że biuro zawodów zdecydowanie skróci czas swojej pracy nawet wtedy, gdy pozostaną osoby bez czipów pomiarowych... i to bez względu na czas przybycia na teren biegu. Weźcie to pod uwagę i pozwólcie nam na sprawne realizowanie każdego z biegów przychodząc do nas nawet 2 godziny wcześniej!

Zapraszamy też nieograniczoną liczbę chętnych, chcących dołączyć do zacnego grona Wolontariuszy. Każda impreza to dla nas łącznie setki przepracowanych godzin (przy przewożeniu, montażu i demontażu sprzętu, w biurze zawodów)... przejmijcie kilka na siebie i sprawdźcie choć raz, jak wyglądają przygotowania do "niewielkiej" imprezy.

Kolejny, czwarty medal do kolekcji.

Kolejny drewniany klocek do kolekcji dla dorosłych. Czwarty klocek Leśnej Piątki był szykowany wspólnie przez uczestników ogniska integracyjnego Rozbieganego Koszalina. Wiele osób mogło przekonać się o niezbędnej ilości pracy każdorazowo wkładanej w przygotowanie setek medali.

Kolejny kolor zajączków będzie czekał na wszystkich młodszych uczestników, którzy jeszcze nie ukończyli 18 lat. Medale te przygotuje nasz Partner firma GIPO.

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste