Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 31 maja 2016 r.
Ostatnie zmiany: 31 maja 2016 r.
Autor: SFX


Pogoda i 1200+ uczestników. To tylko PIKUŚ.


Ponad 1200 uczestników biegu Leśna Piątka PIKUŚ 2016

Ponownie największy bieg w leśnej scenerii.

Leśna Piątka PIKUŚ 2016 znów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Przed rokiem staraliśmy się ugruntować Wasze zaufanie, by w trzeciej edycji zaowocowało to Waszym przybyciem... i rzeczywiście tak się stało.

Piękna pogoda zapewne ułatwiła decyzję o udziale w biegu, choć to przecież las, brak komunikacji, niewiele miejsc do pozostawienia aut... Ale jest przynajmniej 1201 powodów na "TAK" - każdy może podać swój własny. Było warto!

Świętowaliśmy Dzień Dziecka w biegu.

Tłumnie na starcie, tłumnie na mecie. Naliczyliśmy 1201 uczestników zgłoszonych na papierze, a pewnie było Was jeszcze więcej. Rozpoczęliśmy w ten sposób świętowanie najmilszego dnia w roku - Dnia Dziecka.

Wszyscy wyruszyliście na 2,5 kilometrową trasę biegu... czyli taką, którą mógł pokonać każdy i w każdym możliwym stylu - biegnąc, idąc, w wózku czy na rękach rodziców :).

Galerie zdjęć.

Jakie dodatkowe nagrody mogłą zapewnić Leśna Piątka PIKUŚ 2016? Wydarzenia z miejsca biegu zostały udokumentowane w wielu galeriach Leśnej Piątki, które Wam udostępniamy.

Jeśli macie swoje zbiory fotograficzne - prześlijcie nam tę informację, a zamieścimy stosowny link, bądź utworzymy Waszą galerię na naszym serwerze.

Podobało się? Było fajowo?

Napiszcie nam o swoich wrażeniach z PIKUSIA.
Sprawcie, by inni też mogli dowiedzieć się jak było.
Dajcie znać, jak PIKUSIA odebrały Wasze pociechy!

Nagrody dla każdego od DAJAR!

Każdy otrzymał swój prezent na mecie. Leśna Piątka PIKUŚ 2016. Tym razem każdy mógł odebrać na mecie upominek dla siebie... więc rodzinny wypad owocował kilkoma nagrodami :).

Wszystkiego było pod dostatkiem, dzięki naszemu sponsorowi - firmie DAJAR, właścicielowi sklepu z wyposażeniem i akcesoriami do kuchni i jadalni, meblami ogrodowymi i całym mnóstwem innych produktów. Odwiedźcie sklep.DAJAR.pl.

Moc atrakcji na stanowisku Nadleśnictwa Karnieszewice.

Atrakcje Nadleśnictwa Karnieszewice na PIKUSIU 2016 Nadleśnictwo Karnieszewice zapewniło solidnie przygotowane atrakcje dla młodszych i starszych. Również tam można było otrzymać wiele atrakcyjnych upominków.

Góra nagród dla przedszkoli.

Nagrody dla przedszkoli uczestniczących w Leśnej Piątce PIKUŚ 2016 Na sam koniec zostawiliśmy dla Was wisienkę na torcie od Rozbieganego Koszalina - czyli chwilę, gdy nagradzaliśmy obecność przedszkoli.

Byliśmy przygotowani na każdą ewentualność :), więc i nagród nie mogło zabraknąć... a musieliśmy postarać się, by wszystkie pomieścić w naszych wozach bojowych.

Okazało się, że łącznie reprezentowaliście aż 20 placówek z Koszalina i okolic... pojawiło się m.in. Przedszkole z Sianowa, a nawet reprezentacja przedszkolna z Okonka!

Ochotnicy - pomocnicy - WOLONTARIUSZE.

Wolontariusze Leśnej Piątki PIKUŚ. Jak zawsze dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację... tym bardziej, że nasze grono stabilnie stara się działać na każdej kolejnej imprezie, a to wymaga nie lada determinacji i chęci tworzenia rzeczy niezwykłych. Niezwykli jesteście właśnie Wy!

Nie wszystkich widać na zdjęciu, a wielu w ciągłej akcji pracowało już od 6 rano, czyli przez około 10 godzin w jedynie dniu biegu!

Ponownie apelujemy do kolejnych osób, mogących poświęcić swój czas - choćby 2 godzinki. Może to pomóc w rozwoju i przyszłości imprez, która obecnie nie jest znana. Mimo tysięcy uczestników nowych twarzy wśród naszych wolontariuszy niemal nie przybywa :(. Tym trudniej realizuje się kolejne inicjatywy... garstka stałych pomocników ma ograniczone siły, więc nie bądźcie bierni i zgłoście się do nas. Zaplanujcie swoje aktywności tak, by w roku choć raz być "po drugiej stronie barykady".

Zapraszamy na Leśną Piątkę 2016 #3/6
- już 16 czerwca (czwartek) o 19.oo.

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste