Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 5 sierpnia 2016 r.
Ostatnie zmiany: 5 sierpnia 2016 r.
Autor: SFX


Piąty zając czeka na zdobywców. L5 #5.


Piąty medal dla dzieci w biegu Leśna Piątka 2016.

18 sierpnia 2016 r., w czwartek, wyruszycie do boju na piątej w sezonie Leśnej Piątce 2016 z cyklu sześciu kolejnych biegów na terenie Nadleśnictwa Karnieszewice.

Ostatnia edycja pokazała Waszą determinację i sympatię do naszej imprezy... mimo katastrofalnych warunków bieg ukończyło 370 osób. Zważywszy na panującą aurę, głębokość akwenów wodnych na trasie i śliskość terenu - jest to wynik imponujący. Ta niecodzienna Leśna Piątka wywowała lawinę radości i wśród dzieci i wśród dorosłych, którzy mogli się poczuć czasem o kilkadziesiąt lat młodsi.

Medal dla dzieci

Zając nr 5 - medal dla dzieci w Leśnej Piątce 2016 #5/6. Piąty bieg zobowiązuje również nas... do przygotowania piątego medalu. Za sprawą GIPO dzieci otrzymają kolejnego zająca w nowym wymiarze kolorystycznym :).

Nasz Partner sumiennie wypełnia misję niesienia radochy dzieciom startującym na tym niemałym dla nich dystansie. Oczywiście pamiętamy też o piątym klocku, który szykujemy dla dorosłych - by mogli wypełnić kolejny fragment naszej układanki.

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste