Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 14 maja 2016 r.
Ostatnie zmiany: 14 maja 2016 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka fenomenem biegowym. 900+ faktem!


Leśna Piątka 2016 #2/6 - rekord wszechczasów w historii Koszalina.

Drugi bieg w cyklu Leśna Piątka 2016 nie pozostawił żadnych wątpliwości. Hegemonia nad innymi biegowymi imprezami w regionie jest niezaprzeczalna... a wszystko dzięki Wam!

Złamaliśmy wspólnie kolejną barierę, która wisiała w powietrzu już od pewnego czasu :).

Leśna Piątka buduje biegową historię Koszalina.

Uczestnicy biegu Leśna Piątka 2016 #2/6 Rodzinna atmosfera, wyśmienita pogoda oraz setki uśmiechów, a nade wszystko chęci uczestnictwa pozwoliły zgromadzić się na parkingu leśnym Nadleśnictwa Karnieszewice w rekordowej liczbie 914 osób. Tylu bowiem miłośników ruchu na świeżym powietrzu przebiegło od startu do mety!

Warto wspomnieć, że kolejne edycje cyklu przynoszą kolejne miłe dla nas zaskoczenia. Zaczynaliśmy w 2013 roku od 200 osób, sezon 2014 zakończył się biegiem z frekwencją 670 osób, przed rokiem najliczniej spotkaliśmy się również w maju, gdy metę przebiegło 838 chętnych. Kolejny, 4-cyfrowy cel przed nami! Zapraszamy!

Zwycięzcy i wyniki.

Wyniki biegu Leśna Piątka 2016 #1/6 Pierwsze miejsce tym razem wśród Pań uzyskała Agnieszka Konkel, która wbiegła na metę po 23'08", czyli sekundę później niż laureatka pierwszego biegu. Najszybszy mężczyzna minął metę po 18'18" i był to Piotr Gawron, który poprzednio wybiegał drugą lokatę.

Wszyscy laureaci wpisują się kolejno do archiwum zwycięzców Leśnej Piątki.

Wszystkie wyniki prezentujemy na wielostronicowym dokumencie :).

Medale i dla dzieci, i dla dorosłych.

Medale dla wszystkich uczestników biegu Leśna Piątka. Tym razem drugiego do kolekcji medalu dla dorosłych nie zabrakło :). Nie uniknęliśmy jednak innego problemu, jakim był niedostatek medali dla kilkunastu naszych najmłodszych uczestników.

Zapewniamy, że braki uzupełnimy, a kojąc Wasze wielkie rozczarowania na mecie planujemy dla Was wyjątkową wycieczkę. Dzięki firmie GIPO będziemy mogli pokazać Wam miejsce, gdzie produkowane są m.in. zające Leśnej Piątki :).

Tysiące zdjęć.

Galerie zdjęć z Leśnej Piątki nr 2. Drugi bieg okazał się wielce sprzyjający w kwestii zapewnienia Wam pamiątek uczestnictwa.

Nie zabrakło Piotra i Seby - naszych fotografów i filmowców, oraz jednego z najlepszych - studia Adam Kaźmierski Fotografia. Pozwoliło to uwiecznić Leśną Piątkę w najlepszym stylu.

Wszystkie galerie odnajdziecie na stronie BIEGNIJMY.pl.

Szprycha Cafe.

Szprycha Cafe na Leśnej Piątce Kolejną nowość, jaką wprowadziliśmy na terenie biegu stała się Szprycha Cafe. Tym razem nie nagłośniona, ale już teraz gwarantujemy jej obecność na Leśnej Piątce PIKUŚ (niedziela, 29 maja).

Pyszna kawa i gorąca czekolada jest przygotowywana na miejscu... bez względu na lokalizację :). A wszystko w specjalnej, promocyjnej cenie dla naszych uczestników.

Zebraliśmy 944 zł 62 gr

Zbiórka finansowa Leśnej Piątki 2016. Podczas drugiego biegu, uwzględniając przekazane Wam w podziękowaniu koszulki Rozbieganego Koszalina (można je otrzymać wspierając nas kwotą nie mniejszą niż 30 złotych) zebraliśmy 944 zł 62 gr. Dziękujemy za każdy grosz, który trafił do słoika.

Wolontariusze.

Wolontariusze Leśnej Piątki nr 2/2016.

Jak zawsze gorąco dziękujemy za każdą minutę poświęconą imprezie przez naszych Wolontariuszy. Zachęcamy kolejne osoby do dołączenia do naszego grona - jest to niezmiernie potrzebne!

Tym razem dodatkową atrakcją dla części z Was był kubek pysznej kawy lub czekolady z obecnej na starcie mobilnej kawiarni "Szprycha Cafe".

Zapraszamy jeszcze liczniejsze grono osób, które są skłonne do wsparcia jednej z wielu naszych inicjatyw. Następny bieg już 29 maja (niedziela) - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste