Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 16 czerwca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 16 czerwca 2014 r.
Autor: SFX

Uczestnicy "zaskakują" coraz bardziej :)

Leśna Piątka 2014 #2/6 - nasze miłe uczestniczki

W najśmielszych prognozach trudno było sądzić, że tak liczne grono osób pozna kiedykolwiek nazwę "Leśna Piątka". Stało się...

...pula numerów startowych, która liczyła aż 899 unikalnych liczb została wyczerpana jeszcze przed trzecim biegiem. Wedle założeń miała wytrzymać napór chętnych przez wiele sezonów. Do uczestnictwa w trzecim biegu zgłosiło się już około stu zupełnie nowych, którzy dotąd Leśnej Piątki nie skosztowali :).

W związku z zaistniałą sytuacją uruchomiliśmy już 4-cyfrowe numery z zakresu 1101-1200, które będziemy uwalniać w miarę uzupełniania się listy uczestników o kolejne magiczne bariery. Obecnie wydaje się, że ta pula, dążąda do liczby 9999 wystarczy na zdecydowanie dłuższy czas :).

Lista uczestników zawiera 899 osób posiadających 3-cyfrowe numery. Oczywiście numery startowe raz wybrane zostały Wam przydzielone na stałe, a więc do zapisów zachęcamy tych, którzy dotąd nie wypełniali formularza Leśnej Piątki i nie posiadają jeszcze numeru startowego.

Zapisywać swój udział będzie można również w dniu biegu, nawet jeśli pominiecie elektroniczną formę rejestracji. W biegu może wziąć udział KAŻDY chętny.

W najbliższy czwartek dla dzieci, poza coraz bardziej pożądamym medalem - jeżykiem, mamy dodatkowy upominek. Jest to zabawka, ufundowana przez Sklep Zabawkowy w Tęczy (mieszczący się przy ul. Połtawskiej).


Zachęcamy do zapisów i uczestnictwa w kolejnym DARMOWYM biegu
"Kurs na Chełmską" - już 12 lipca o 12.oo (sobota)...

...malownicza trasa, której meta znajduje się na szczycie Góry Chełmskiej pozwala na jeszcze lepsze sprawdzenie swoich umiejętności zarówno samemu jak i wraz z bliskimi. Pętla liczy podobnie jak w Leśnej Piątce - 5 kilometrów - jednak można ją również pokonać dwukrotnie. Wybór dystansu dokonuje się podczas rywalizacji, gdzie po przebiegnięciu pierwszego okrążenia można zdecydować o wbiegnięciu na metę bądź kontynuowaniu biegowej zabawy.

Szykujemy:

- ZWIEDZANIE WIEŻY WIDOKOWEJ,
- MEDALE,
- NAGRODY,
- PUCHARY...
... i wszystko co uda się zrobić, by było jeszcze fajniej.


ZAPISY | TRASA | WYNIKI | OPINIEAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste