Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 16 lipca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 16 lipca 2014 r.
Autor: SFX

Nowy medal i dodatkowe prezenty dla dzieci!

Leśna Piątka 2014 #4/6 - kolejny medal dla dzieci

Kolejny w pełni DARMOWY bieg - Leśna Piątka 2014 #4 już jutro... a my informujemy, że dzieci które dotrą do mety same lub z rodzicami, a nawet na rękach rodziców... otrzymają kolejny MEDAL do kolekcji oraz dodatkowy specjalny prezent. Medale ponownie przygotowała firma GIPO, a prezent został przekazany przez grupę biegających cioteczek, czyli "cioteczki.pl".

Pierwszy medal - Leśna Piątka 2014 #1/6 Drugi medal - Leśna Piątka 2014 #2/6 Trzeci medal - Leśna Piątka 2014 #3/6 Czwarty medal - Leśna Piątka 2014 #4/6

Pamiętajcie o tym, by wszyscy z Was mieli przyczepione z przodu, w widocznym miejscu, numery startowe! To bardzo ważne! Oczywiście nie zapomnijcie swoich numerów zabrać z domu. Na miejscu będziecie mogli odebrać czipy do pomiaru czasu, które mocuje się sznurowadłami do butów... i z tym oprzyrządowaniem ruszycie na piękną leśną trasę.

Biuro zawodów rusza około godziny 17, które ogarnia niezastąpiona ekipa Babeczek z rurkami i nie tylko oraz innymi osobami z naszego stowarzyszenia. Im wcześniej dotrzecie tym sprawniej będzie przeprowadzona procedura rejestracji :), ale głównym atutem szybkiego przybycia jest bliskość do startu - im później traficie w okolice naszej imprezy tym większy dystans będziecie mieli do pokonania ze swoich samochodów :).

Zachęcamy również do pozostania w okolicach biegu do samego końca, kiedy to rozlosujemy pomiędzy obecnymi uczestnikami szereg nagród.

Przypominam też, że wyniki rywalizacji nie pojawiają się w Leśnej Piątce po biegu, lecz po ich opracowaniu następnego lub kolejnego dnia po następnym :).

Życzymy więc miłych wrażeń.

ZAPISY | TRASA | WYNIKI | OPINIEAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste