Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 19 czerwca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 19 czerwca 2014 r.
Autor: SFX

Trzeci raz za nami... pierwszy mokry bieg :)

Leśna Piątka 2014 #3/6 - w deszczu i gorącej atmosferze!

Za nami pierwsza Leśna Piątka w najprawdziwszej wodzie. I nie dość, że deszcz nie oszczędzał podczas przygotowań to zgotował nam sympatyczny prysznic tuż przed startem... a potem działo się, oj działo.

Na start przybyliście dość licznie, zważywszy że ten czwartek należy do długiego weekendu, a aura wcale nie była nazbyt pomyślna, choć dla wprawionych biegaczy bardzo przyjemna. Łąnie było nas około pięciuset (!), prawdopodobnie o kilkanaście osób mniej. Oznacza to tyle, że mimo wszystko był to kolejny bieg w tłumie :).

Już teraz możecie rozpocząć swą wspominkową wędrówkę po ponad tysiącu zamieszczonych zdjęć. Zapraszamy do przesyłania kolejnych. Wkrótce zaprezentujemy również wyniki waszych zmagań.

Tym razem na mecie przygotowaliśmy dla dzieci nie tylko medale - jeżyki, lecz również dyplomy oraz zabawki. Część z pozostałych na zakończeniu mogła stać się posiadaczami atrakcyjnych upominków... to wszystko za sprawą naszych partnerów - GIPO, Efektima, sklep zabawkowy "W TĘCZY".

Jak zawsze dziękujemy wszystkim za przybycie. Dziękujemy też wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji kolejnego biegu... Babeczkom, indywidualnym wolontariuszom, Grupie Ratownictwa PCK w Koszalinie oraz firmom Daricke i Dajar.

My czekamy na Was już 12 lipca podczas Kursu na Chełmską 2014, a potem podczas czwartej części Leśnej Piątki 2014 - to 17 lipca.

Do zobaczenia.

Zapraszamy oczywiście do wyrażania niezależnych OPINII O NASZYM BIEGU.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste