Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 20 czerwca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 20 czerwca 2014 r.
Autor: SFX

Było nas ponad 500! Wyniki już są :).

Leśna Piątka 2014 #3/6 z uśmiechem.

Cierpliwości. W zasadzie tego Wam za każdym razem będziemy życzyć :). W końcu co nagle to po diable...

... tak oto, po kilku pięknych godzinach spędzonych przed ekranami (gdyż do tego trzeba kilku ochotników) prezentujemy najnowsze WYNIKI WASZYCH ZMAGAŃ - to wszystko już po 25 godzinach od powrotu z trasy trzeciej Leśnej Piątki.

Jak zwykle staraliśmy się, by już pierwsze zaprezentowane rezultaty były całkiem bliskie rzeczywistości. Czekamy oczywiście na Wasze uwagi co do ich zgodności z Waszymi danymi :).

Klasyfikację punktową przedstawimy po ustaleniu końcowej wersji wyników.

Jednocześnie z prezentacją wyników wznawiamy możliwość dokonywania zapisów elektronicznych dla osób, które nie uczyniły tego podczas trzech dotychczasowych biegów. Do dyspozycji przekazujemy kolejną porcję numerów... czyli już do liczby 1300!

W dalszym ciągu zapraszamy do wyrażania niezależnych OPINII O NASZYM BIEGU.

Czekamy na Was już 12 lipca podczas Kursu na Chełmską 2014, gdzie zapewnimy wszystkim zwiedzanie wieży widokowej, MEDALE, a dla najdłużej pokonujących nasz bieg będą też KOSZULKI! Najszybsi walczyć będą o PUCHARY, a w kategoriach wiekowych mogą liczyć na DYPLOMY i NAGRODY. Dystans do pokonania to 5 lub 10 kilometrów, o czym zdecydujecie już podczas biegu! Oczywiście ZA DARMO.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste