Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 30 sierpnia 2016 r.
Ostatnie zmiany: 30 sierpnia 2016 r.
Autor: SFX


Finałowa L5 już 8 września. Czy to koniec?


Szósty medal Leśnej Piątki sezonu 2016 - ostatni element układanki - dla dorosłych.

Przygotujcie się mocno, zjawcie się... bo kto wie, czy nie będzie to ostatnia Leśna Piątka w takiej formule (!). Jak potoczy się dalsza jej historia?

Jak co roku, tak i tym razem wrzesień będzie miesiącem, w którym zmagania na trasie Leśnej Piątki zostaną podsumowane i zakończone w sezonie 2016. Nastąpi to 8 września o 18:30, czyli pół godziny wcześniej niż zwykle.

Ruszymy jak zawsze z parkingu leśnego Nadleśnictwa Karnieszewice... i podobnie jak w finałowych biegach - trasę przebiegniemy w odmiennym niż zwykle kierunku!

Ten rok dla Leśnej Piątki był wyjątkowy... to nie tylko kolejny rekord frekwencji (ponad 900 osób), lecz również zmagania z bardzo trudnymi warunkami pogodowymi, które i tak dla większości nie były straszne... i choć liczba uczestników wtedy mocno spadała, to wciąż była naprawdę olbrzymia :). W końcu Koszalin jest bardzo rozbieganym miastem.

Czy będzie nas 1000?

Pamiątka z biegu Leśna Piątka, w którym frekwencja przekroczy 1000 osób. Wciąż czeka na Was dodatkowa pokusa do startu. Przygotowaliśmy bowiem wyjątkową pamiątkę dla pierwszych pięciu osób, które wbiegną na metę po 999. uczestniku - czyli na pozycji 1000 - 1004!

Pamiątka trafi do Was przy pierwszej okazji, gdy frekwencja naszego biegu wyniesie przynajmniej 1000 osób.

Start o 18:30

Przypominamy również o trochę wcześniejszym starcie... który z racji szybciej nadchodzących ciemności odbędzie się o 18:30.

Pamiętajcie też, żeby zapisywać się elektronicznie, jeśli jeszcze dotąd nie startowaliście w naszej imprezie i nie wypełnialiście formularza zgłoszenia do biegu.

Medale nr 6

Leśna Piątka #6/6 - drewniany medal za uczestnictwo w biegu Wszyscy dorośli, którym udało ukończyć się dotychczas pięć z sześciu biegów, uzupełnią swoją kolekcję o kolejny - ostatni już element układanki... Ci którzy pominęli część z przygotowywanych biegów, będą mieli pamiątkę co najmniej z tego jednego - finałowego :).

Dzieci po raz kolejny otrzymają zające dzięki naszemu Partnerowi firmie GIPO, w wyjątkowo ciekawym kolorze, który wkrótce zaprezentujemy na zdjęciu. Będzie to też ukoronowaniem kolekcji różnokolorowych trofeów.

Zbiórka Rozbieganego Koszalina dla Maksa

Ponownie będziemy zbierać datki - tym razem znów na cel specjalny - dla Maksa.

Maks Klekociuk jest stałym uczestnikiem tegorocznej Leśnej Piątki, a informacje o nim znajdziecie w materiale filmowym (od 23 minuty 50 sekundy). ".

Wszystkich chętnych by pomóc Maksowi zapraszamy na wrześniową Leśną Piątkę w czasie której będzie można wrzucić pieniądze do puszki, kupić ciasto lub uczestniczyć w loterii.

Całość zebranch pieniędzy zostanie przelana na konto Fundacji która opiekuje się Maksem: Fundacja Hearts WorldWide, 76-004 Sierakowo Sławienskie 1A, IBAN PL39102046810000160200531574.

Zapraszamy w tym miejscu też do wspomagania finansowania naszych biegów przez naszych potencjalnych Partnerów - czyli firmy, przedsiębiorstwa, działania, które też reprezentujecie jako nasi mili uczestnicy... zachęcamy również do przekazywania na konto naszego Stowarzyszenia "SFX" dobrowolnych wpłat.

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste