Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 5 grudnia 2016 r.
Ostatnie zmiany: 7 grudnia 2016 r.
Autor: SFX


ODWOŁANA! Miedziakowa Leśna Piątka 2016.


Miedziakowa Leśna Piątka 2016

BIEG ODWOŁANY

Bieg Miedziakowa Leśna Piątka, który miał odbyć się 11 grudnia 2016 r. ZOSTAŁ ODWOŁANY.

Stało się to z przyczyn niezależnych od naszego Stowarzyszenia "SFX", a więc Rozbieganego Koszalina - BIEGNIJMY.pl.

Nasze działania miały skupiać się na wsparciu i promocji biegu oraz przede wszystkim udostępnienia możliwości skorzystania z chronionej nazwy biegu podczas szczytnej akcji charytatywnej. Z wielką przykrością odebraliśmy informację o rezygnacji z jej realizacji.

PONIŻSZA ZAPOWIEDŹ NIE JEST AKTUALNA

Samorząd Studentów Politechniki Koszalińskiej w realizowanej akcji "Wrzuć Miedziaka dla Dzieciaka" do swojego kalendarza wydarzeń włączył edycję specjalną Leśnej Piątki.

Postanowiliśmy dołączyć się do komitetu organizacyjnego wspierając i nagłaśniając tę inicjatywę... co niniejszym czynimy. Zapraszamy oczywiście gorąco na start już 11 grudnia o godz. 12:00.

Bieg odbędzie się zupełnie koleżeńsko, bez określania konkretnego dystansu oraz pomiarów czasu... pozwoli Wam i nam na pełne rozkoszowanie się leśnymi okolicami i wspomaganie potrzebujących.

Koszulki Leśnej Piątki?

Jest szansa, że podczas inicjatywy będziemy już mogli wydawać koszulki Leśnej Piątki 2016... tym którzy ukończyli wszystkie biegi sezonu oraz tym, którzy zdecydowali się na nie mimo startu w mniejszej liczbie biegów :).

Szansa na pojawienie się koszulek leży obecnie w rękach kurierów, do których trafi kilka kartonów z pożądanymi przez Was tekstyliami.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste