Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 7 października 2016 r.
Ostatnie zmiany: 7 października 2016 r.
Autor: SFX


Koszulki Leśnej Piątki 2016. Zapisy ruszyły!


Koszulki Leśna Piątka 2016!

Wielu z Was już się niecierpliwiło brakiem nowych informacji... choć kilka dni temu ujawniona została informacja o koszulkach - w miejscu widocznym dla spostrzegawczych, którzy jako pierwsi skorzystali z nowo opracowanego formularza zgłoszeń indywidualnych koszulek biegowych Leśna Piątka 2016 :).

Czas płynący od ostatniego w sezonie biegu Leśna Piątka jest bardzo intensywnie wykorzystywany do przygotowań najważniejszej imprezy biegowej dla naszej bliższej i dalszej okolicy - czyli maratonu i półmaratonu Nocna Ściema 2016. Stąd dobre informacje o zakończonym cyklu prezentujemy są trochę później... co też pozwaliło nam na dokładniejsze przyjrzenie się wynikom i wyłowienie ewentualnych błędów, które mogły pojawić się na przestrzeni kilku miesięcy.

Koszulki Leśna Piątka 2016 Wiemy już, że koszulki z waszym indywidualnym numerem oraz wypełnioną po brzegi listwą informacyjną o ukończeniu 100% biegów z naszego cyklu mogą trafić do ponad 200 osób - czyli tych, którzy w Leśnej Piątce 2016 wybiegali 30 kilometrów w jej głównym cyklu 6 realizowanych wydarzeń!

Wszyscy mogą też zabiegać o podobne koszulki z nadrukowanym z przodu własnym numerem startowym - również biegowe, lecz okraszone mniejszym procentem ukończonych biegów :).

Do 31 października 2016 r. czekamy na Wasze zgłoszenia na realizację koszulek Leśna Piątka 2016 oraz darowizny.

Uwaga!

Pamiętajcie, że nawet gdy w wynikach widoczne jest ukończenie pełnego cyklu - nie jest to jednoznaczne z tym, że wszystkie biegi zostały pokonane zgodnie z regulaminem. Przeczytajcie więc jego punkty i rozważcie sposób zgłaszania Waszych koszulek.

Przestrzegamy przed wszelkimi nadużyciami, które również w ostatnich tygodniach wyłowiliśmy, ale nie mieliśmy jeszcze sumienia ich komukolwiek ujawniać :(. "Ciemna strona mocy" pojawiła się mimo tego, że biegi są zupełnie darmowe i realizowane społecznie przez wielu mocno zaangażowanych Wolontariuszy.


Wspomagali organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste