Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 29 kwietnia 2017 r.
Ostatnie zmiany: 29 kwietnia 2017 r.
Autor: SFX


Czipy na własność w cyklu Leśna Piątka.


Leśna Piątka ULTRA 2017

Cykl Leśnej Piątki 2017 rozpoczniemy już 11 maja. Pozostało całkiem niewiele czasu do startu, a my wierzymy, że będzie to kolejny wyjątkowy sezon na trasie w obszarze Nadleśnictwa Karnieszewice.

Bywało, że na starcie pojawialiście się w masie ponad 900 osób. To imponujące jak na wydarzenie odbywające się w tygodniu :). Dziękujemy Wam za to.

Wiemy też, że tuż przed biegiem biuro zawodów zaczyna pękać w szwach i zdarzało się, że Wasze zbyt późne przyjście owocowało brakiem możliwości startu z czipem do pomiaru czasu.

Własny czip = mniej stresu + sprawniejsze wyniki

ZGŁOSZENIA NA INDYWIDUALNY CZIP POMIAROWY

Kolejka do deszczowego biura Leśnej Piątki Jak wiecie, Leśna Piątka jest biegiem, w którym każdemu z Was mierzymy czas pokonania trasy i umieszczamy tę informację w wynikach. Każde wydarzenie to początkowo czas przeznaczony na wydawanie każdemu z Was czipów do pomiaru czasu i przypisywanie ich do Waszych, przydzielonych na stałe i unikalnych numerów startowych.

Odnotowane dane po biegu są skrupulatnie wprowadzane do komputerów i powiązywane z Waszymi zgłoszeniami, tak by finalnie mogły być opracowane wyniki. Specyfika biegu i stałe niezmienne numery startowe powodują, że w obecnej formie wyniki te mogą pojawić się dopiero po pewnym czasie... często zależnym od naszych możliwości fizycznych i związanych z naszymi codziennymi obowiązkami - w końcu na każdej Leśnej Piątce występujemy w roli Wolontariuszy i działamy społecznie.

Czipy do pomiaru czasu w Leśnej Piątce Chcemy temu zaradzić i stopniowo przekonywać Was do zaopatrzenia się w swój własny, indywidualny czip pomiarowy z Waszym unikalnym numerem startowym...

... pozwoli to Wam nie tylko ominąć kolejki i bezstresowo oczekiwać na kolejne starty, lecz w zamyśle ma także zdecydowanie przyspieszyć przygotowanie wyników osób posiadających swoje własne czipy. Być może uda się je nawet prezentować tuż po zakończeniu biegu, jeszcze w obrębie startu / mety.

Oczywiście wyboru możecie dokonać sami.

Nasze przedsięwzięcia finansowane są głównie dzięki Waszym datkom, darowiznom i wsparciu, a realizowane za sprawą Wolontariuszy - do którego grona zawsze zapraszamy.

Sposobem na otrzymanie czipa jest dokonanie wpłaty darowizny w wysokości nie mniejszej niż 20 złotych... jednorazowo, za cały tegoroczny cykl startów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia, a my zrobimy wszystko, by czipy zostały przygotowane jeszcze przed biegiem, a ich pierwszy odbiór będzie możliwy w poniedziałkowe spotkanie biegowe "po prostu BIEGNIJMY.pl" (8 maja przed 19.oo - czyli 3 dni przed pierwszą edycją).

Nowe numerki lub koszulki z numerem startowym

Numery startowe Leśnej Piątki Chcielibyście czegoś więcej?

Zupełnie bez dodatkowych opłat możecie wypełnić formularz do przygotowania nowego egzemplarza Waszego dotychczasowego numeru startowego - jeśli gdzieś Wam się zagubił lub zniszczył.

DODRUK NUMERU STARTOWEGO

Koszulki Leśnej Piątki Jeśli z kolei chcecie, by numer startowy znalazł się na biegowej koszulce Leśnej Piątki, zapoznajcie się z poniższymi informacjami.

KOSZULKI Z NUMEREM STARTOWYM

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste