Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 2 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 2 maja 2017 r.
Autor: SFX


Numery startowe Leśna Piątka 2017.


Leśna Piątka - numery startowe na sezon 2017

Do Leśnej Piątki 2017 pozostało tylko kilka dni i nocy. Jesteśmy w gotowości by bezpośrednie przygotowania startu zacząć z nadejściem czwartkowego poranka, 11 maja. Do startu pozostanie wtedy kilka godzin... byście przybywając na parking leśny nie mieli złudzeń, że bieg właśnie tam się odbędzie.

Pamiętajcie o wczesnym przybyciu, co pozwoli Wam na sprawne odebranie czipów, którymi będziemy mierzyć Wasze czasy (o ile nie zdecydowaliście się jeszcze na indywidualne czipy pomiarowe).

Chcecie stać się uczestnikami wyjątkowego wydarzenia? Przybywajcie tłumnie. Być może faktem stanie się 4-cyfrowa frekwencja. Nie możemy się już tego doczekać... a gdzie jak nie na Leśnej Piątce jest to możliwe?

ZGŁOSZENIA DO LEŚNEJ PIĄTKI

Numery startowe sezonu 2017

Już czekają w gotowości świeżutkie numery startowe o wysokich "nominałach". Właśnie takie trafią do nowo zgłoszonych i dotychczas nie odnotowanych osób na Leśnej Piątce. W dalszym ciągu możecie zgłaszać swoje uczestnictwo - jeśli dotąd tego jeszcze nie zrobiliście.

Jeśli już byliście na naszym wydarzeniu, lecz swój numer utraciliście w tajemniczy sposób... możecie zgłosić informację, byśmy Wam przygotowali zupełnie nowy egzemplarz - oczywiście pozostawiając Wam stały i niezmienny numer... operację tę można dokonać jeden raz w sezonie i oczywiście zupełnie darmowo.

DODRUK NUMERU STARTOWEGO

Numery startowe Leśna Piątka 2017

Koszulki zamiast numeru startowego

Koszulki Leśnej Piątki Numer startowy może być związany nieodłącznie z Waszą koszulką biegową... wystarczy że na niej zostanie trwale nadrukowany... a jeśli to jeszcze będzie wyjątkowy wyrób z logotypem Leśnej Piątki, to może Was przekona? :)

KOSZULKI Z NUMEREM STARTOWYM

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste