Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 22 kwietnia 2017 r.
Ostatnie zmiany: 22 kwietnia 2017 r.
Autor: SFX


Medale w cylku Leśna Piątka 2017! Wszystkim!


Medale Leśna Piątka 2017

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnego sezonu biegów Leśna Piątka. Sezon 2017 szykuje się bardzo obiecująco... tym bardziej, że pojawiły się nowe pomysły, które mamy nadzieję zaskarbią Waszą przychylność i uatrakcyjnią Wam każdy pobyt na leśnej trasie.

Każdy bieg w cyklu Leśna Piątka po raz kolejny odbywa się BEZ OPŁAT STARTOWYCH, a my spodziewamy się przynajmniej kilkuset osób na pierwszym starcie :). Wspomnieć warto, że w najliczniejszej Leśnej Piątce - dokładnie rok temu - wystartowało aż 914 osób! I to nie jest magia liczb i nasze marzenia, lecz całkiem rzeczywista ilość... za co ogromnie dziękujemy.

Nowa kolekcja medali! Dla wszystkich.

Prezentujemy Wam medale / pamiątki, które będziecie zbierać w każdym Waszym tegorocznym starcie. Wzór już Wam dobrze znany, ale w zupełnie nowej odsłonie.

Tym razem czekają 3-elementowe puzzle w niespotykanym dotąd wykonaniu - prostokątnych przypinek.

Pamiątkowe medale Leśna Piątka 2017 - kolekcja do zebrania.

Nowości mamy więcej :).

Dla dzieci, podobnie jak w poprzednich edycjach, czeka nowy wzór medali.

Chętni mogą zgłaszać się po wielokrotnego czipa do pomiaru czasu na własność. Pozwoli on na ominięcie oczekiwania w Biurze Zawodów i da najpewniej możliwość uzyskania szybkich wyników - już na mecie każdego z biegów (takie są nasze założenia).

Zachęcamy też do zgłaszania dodruku numerów startowych, jeśli tylko uległy zniszczeniu lub zostały zagubione. Posiadacze koszulek biegowych z nadrukowanym numerem startowym mogą z kolei o tym elemencie zupełnie zapomnieć :).

Oczywiście wciąż trwają zgłoszenia tych, którzy jeszcze nie mieli okazji uzyskać numeru startowego Leśna Piątka... który przyznawany jest jednorazowo i taki pozostaje na wszystkie starty w naszych 5-kilometrowych biegach.


Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste