Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 18 marca 2017 r.
Ostatnie zmiany: 18 marca 2017 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka ULTRA 2017. 12 godzin rywalizacji!


Leśna Piątka ULTRA 2017

Podjęliśmy decyzję.

Sezon 2017 uzupełniamy o Leśną Piątkę ULTRA 2017. Tym razem w nowej formule, która jeszcze bardziej uatrakcyjni rywalizację i pozwoli na pełnię zabawy od samego startu do samej mety w obecności wszystkich uczestników!

Na prośbę wielu osób dopytujących się o nasze plany... pozostawiamy mocno integracyjną część wydarzenia, jaką od dwóch lat pozostają SZTAFETY. Pamiętamy również o gronie wyjątkowych uczestników INDYWIDUALNYCH, którzy będą pokonywać nieprzerwanie każdy kilometr zgodnie z własnymi możliwościami.

Start zaplanowaliśmy na 24 czerwca o godzinie 9.oo. 60 minut wcześniej będzie można odebrać atrakcyjne pakiety startowe.

12 godzin walki!

Start sztafet do Leśnej Piątki ULTRA 2016. Pierwszy po 14 latach bieg 12-godzinny w okolicach Koszalina... tym razem na wyjątkowo znanej i lubianej trasie o długości dokładnie 5 kilometrów.

Dawniej, 24 maja 2003 roku bieg 12-godzinny odbył się na Stadionie "Bałtyk", gdzie uczestnicy pokonywali wiele okrążeń 400-metrowej bieżni. Zwycięzca tamtego wydarzenia pokonał aż 107 kilometrów, a najszybszym Koszalinianinem był Ryszard Zaborski, który przebiegł 102 km!

Meta sztafet do Leśnej Piątki ULTRA 2016. Przed Wami co najmniej 720 minut rywalizacji w sztafetach oraz dla indywidualnych śmiałków.

Na końcu uzasadniona radocha i w przypadku sztafet - wspólne, symboliczne przekroczenie linii mety.

Puchary i medale.

Puchary dla najlepszych. Tym razem dla uczestnika indywidualnego oraz sztafety - tych którzy ukończą największy dystans (lub uzyskają najlepszy czas przy tym samym dystansie), przygotujemy unikalne puchary.

Na mecie każdy z uczestników otrzyma wyjątkowy medal.

Zapisy ruszają 1 kwietnia.

Rejestrację uczestników rozpoczniemy w Prima-Aprilis, punktualnie o godzinie 20.oo.

Przygotowaliśmy miejsce dla 20 czteroosobowych sztafet oraz 20 uczestników indywidualnych... kompletujcie więc składy, zachęcamy do szybkich zgłoszeń i wnoszenia wpisowego :).

Integracja na całego.

Strefy kibica na Leśnej Piątce ULTRA Przed rokiem, w trakcie rywalizacji, mogliśmy dopingować Polsce w zwycięskim meczu ze Szwajcarią. Emocje były niezwykłe... i wyjątkowo długie... mecz został rozstrzygnięty dopiero w karnych.

Wokół startu ogarnęliście wiele własnych stref kibica i stref odświeżania... powstało istne miasteczko sztafetowe.

Zapraszamy Wolontariuszy.

Wolontariusze Jeśli jesteś w pełni dyspozycyjny przed, w trakcie i trochę po imprezie - zapraszamy Ciebie do Wolontariatu w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJAR DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste