Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 13 stycznia 2017 r.
Ostatnie zmiany: 13 stycznia 2017 r.
Autor: SFX


Nowości Leśnej Piątki w piątek, trzynastego :).


Leśna Piątka 2017

Leśna Piątka zmienia się dla Was.

Piątek, trzynastego... jest pewnie najfajniejszym momentem :) na prezentację zmian, jakie szykujemy dla Was w nowym, już bieżącym, 2017 roku.

Dla niektórych zmiany będą zaskoczeniem, dla części z Was - miłą odmianą.

Postanowiliśmy, na fali wielu kolejnych sukcesów projektu zwanego "Leśna Piątka", odmienić cykl i sprawić, by bieganie w naszej imprezie było jeszcze bardziej atrakcyjne, a nade wszystko oczekiwane.

Wraz ze zbliżaniem się do tegorocznego debiutu Leśnej Piątki, prezentować będziemy kolejne informacje i nowości, które przybliżą Wam całość naszych biegowych działań w bieżącym sezonie.

3 biegi w cyklu + dużo więcej.

Mając na uwadze rozwój inicjatywy planowanej początkowo na niespełna 100 osób i olbrzymiego zainteresowania zdecydowaliśmy, że odbędą się trzy biegi w podstawowym cyklu.

Tak, by oczekiwanie na kolejny bieg niosło ze sobą dodatkową wartość i by impreza była swoistym świętem wśród biegów realizowanych w naszym regionie. By Leśna Piątka stała się jeszcze cenniejsza dla uczestników i by wciąż mogła zachęcać do biegania tych, którzy jeszcze tego nie próbowali.

Dodatkowo odbędzie się kolejna, czwarta już edycja biegu z okazji Dnia Dziecka... czyli Leśna Piątka 2017 PIKUŚ.

Propozycje Leśnych Piątek uzupełni Kurs na Chełmską 2017 - na dystansie 5 km, 1. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej oraz 3. eXtremalny Bieg Godzinny. Oczywiście finałem naszych działań w bieżącym roku będzie Nocna Ściema 2017, która odbędzie się po raz siódmy. Dodatkowo zaprosimy Was na bieg z morsami w Mielnie, pod nazwą MorsNogami (już 10 lutego) oraz trzecią edycję MielNogami.

Wspólnie z Nadleśnictwem Karnieszewice.

Biegi znów pojawią się dzięki ścisłej współpracy Rozbieganego Koszalina z Nadleśnictwem Karnieszewice, które w dalszym ciągu udostępniać będzie nam fantastyczne tereny leśne do przeprowadzania naszych sportowo-rekreacyjnych przygód.

Wspólnie ustaliliśmy, że trasa Leśnej Piątki będzie w pełni przygotowana do wykorzystania podczas biegu inaugurującego sezon 2017 - czyli 11 maja o godz. 19:00. Prowadzone prace leśne będą realizowane tak, by trasa była jak najbardziej przyjazna i przebieżna dla biegaczy.

Kalendarz Leśnej Piątki na 2017 rok.

11 maja - Leśna Piątka 2017 #1
28 maja - Leśna Piątka 2017 PIKUŚ
22 czerwca - Leśna Piątka 2017 #2
7 września - Leśna Piątka 2017 #3

Wciąż za darmochę, z dobrowolną zbiórką.

Mamy wciąż chęć działać dla Waszej radości. Dlatego też w dalszym ciągu Leśna Piątka pozostanie biegiem, w którym nie będą pobierane opłaty za uczestnictwo.

Jednocześnie będziemy kontynuować prowadzenie zbiórek finansowych, będących najważniejszą pomocą w realizacji przedsięwzięcia, które przyciągnęło już kilkanaście tysięcy osób.

Odmieniony sezon Leśnej PiątkiAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste