Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


26 sierpnia 2013r.

Leśna Piątka #2/2 - ZAPISY RUSZYŁY

Tak wygląda nasze Biuro Zawodów :) W ten oto sposób rozpoczynamy rejestrację zawodników do Leśnej Piątki #2/2... "poprawin" naszej nowej inicjatywy, która w przyszłym - 2014 roku - sześciokrotnie umili Wam biegowe hobby. Zapisy realizowane są "od nowa", czyli zapraszamy wszystkich do ponownego wypełnienia formularza na naszej stronie. Tym razem startujemy 12 września o godzinie 18:30 - czyli pół godziny wcześniej. Zabawa oczywiście BEZ OPŁAT, jak to przystało na biegi w leśnej scenerii :). W z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 sierpnia 2013 r.

Bardzo Wam dziękujemy! (...) Liczymy na Was!

To ja... czyli SFX... :) Wszystko się posypało. W szczególności piach pod Waszymi stopami, komentarze na stronie i liczebność w biegu. Byliście nader hojni obdarowując nas 201-krotnością par nóg, którym wystarczyło zapewne około 5 tysięcy krokasów by dotrzeć z punktu A... do punktu A'. Pięć kilometrów wyzwoliło w Was endorfiny, które zalewając Wasze myśli wspomagają nas w dążeniu do doskonalenia kolejnych wyzwań. Dziękuję również za każde miłe słowo, które usłyszałem od Was osobiście - to uskrzydla. Chciałbym oczywiście odpowiedzieć na kilka opinii, które pojawiły się w stosownym miejscu :). Prze (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 sierpnia 2013 r.

Już było? Jak to?

A więc pierwsze koty za płoty... nawet nie wiem, czemu akurat tak się zwykło mówić, czy też pisać :). Zdobyliście się na odwagę by przyjąć wyzwanie jakim był historyczny już "prolog" Leśnej Piątki. Teraz zapewne z niecierpliwością wyczekujecie momentu prezentacji wyników... aby umilić Wam czas niepewności zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami o Leśnej Piątce na naszej stronie. Wyniki zaprezentujemy w momencie gdy tylko zostaną przygotowane... może to potrwać kilka godzin, być może stanie się to jednak jutro - staniemy na głowie by było jak najszybciej :). Zachęcamy Was też do n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 sierpnia 2013 r.

Bieg już tuż, tuż :)

Już wkrótce z wieloma z Was spotkamy się w na trasie biegu Leśnej Piątki. Jeśli wiesz, że wystartujesz a jeszcze nie ma Ciebie na liście startowej, skorzystaj z naszych zapisów elektronicznych. Pozwoli to nam na sprawniejsze wydanie Wam numerów startowych i chipów do pomiaru czasu - a więc zminimalizuje Wasz czas oczekiwania w kolejce naszego "polowego" biura zawodów :). Zapisy będą uruchomion (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 sierpnia 2013 r.

Chipowy pomiar czasu (!) i numery startowe.

Mimo, że walory biegu wskazywałyby na coś innego to... zapewnimy Wam profesjonalny, chipowy pomiar czasu. Pamiętajcie więc, by po odbiorze swojego numeru startowego odebrać również chip, który posłuży do wygenerowania Waszego wyniku po ukończeniu biegu. Każdemu z uczestników przed biegiem zostanie przypisany numer startowy, który będzie mu służył również podczas wrześniowej Leśnej Piątki. Otrzymany więc numer będzie Waszym "podpisem" informującym kto biegnie w całym cyklu - i nikt inny nie otrzyma takiego (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 sierpnia 2013 r.

Atrakcyjne prezenty za bezpłatny udział!

Wszyscy uczestnicy Leśnej Piątki "prologu" organizowanego 22 sierpnia, którzy pojawią się i pobiegną również podczas "poprawin" 12 września otrzymają atrakcyjny prezent w postaci kosmetyku o wartości ok. 25 złotych od naszego partnera - Instytutu Efektima. W miarę dostępności będzie możliwość wyboru pomiędzy kilkoma rodzajami damskich i męskich produktów. Poza tym wszyscy, już przy odbiorze numeru startowego, otrzymają zestaw próbek różnych kosmetyków. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 sierpnia 2013 r.

Leśna Piątka dla zwierząt.

Podziękowania od TOZ w Koszalinie Leśna Piątka, podobnie jak KROS po CHEŁMSKIEJ, wpłynie na wsparcie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie. I to mimo tego, że jest biegową zabawą pozbawioną jakichkolwiek opłat startowych. Każdy pokonany kilometr trasy będzie przeliczony na darowiznę dla TOZu. A więc pokonując 5 kilometrów automatycznie przekazujesz 50 groszy na wsparcie - jednocześnie nic nie płacąc :). Im więcej nas pobiegnie, tym większa kwota zostanie zebrana - zależy to wyłącznie od Waszyc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 lipca 2013r.

Trasa została sfilmowana!

Przebieg trasy Leśnej Piątki O trasie możecie dowiedzieć się jeszcze więcej... z pomocą naszego filmu, który prezentuje w pełni jej walory - od A do Z. Zapraszamy do jego obejrzenia i polubienia z każdej możliwej strony :). Wygląd trasy i jej przebieg uwidoczniony na Endomondo możecie sprawdzić w stosownej zakładce. Pamiętajcie też, że są u (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 lipca 2013r.

Ujawniamy przebieg trasy!

Przebieg trasy Leśnej Piątki Wszyscy którzy się mocno niecierpliwili mogą odetchnąć :). Niniejszym mamy zaszczyt zaprezentować Wam przebieg trasy biegów noszących nazwę "Leśna Piątka". Oczywiście na mapce uwidoczniliśmy miejsca trudniejsze i łatwiejsze, tak byście mieli wgląd na pewne jej aspekty. Przebieg  (…)<br><p class=CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 lipca 2013r.

Leśna Piątka #1/2 - ZAPISY RUSZYŁY

Widok fragmentu trasy Leśnej Piątki W ten oto sposób rozpoczynamy rejestrację zawodników do Leśnej Piątki #1/2... prologu naszej nowej inicjatywy, która w przyszłym - 2014 - roku sześciokrotnie umili Wam biegowe hobby. Zabawa oczywiście BEZ OPŁAT, jak to przystało na biegi w leśnej scenerii :). W zamian oferujemy niepowtarzalną, rodzinną atmosferę, świetnie przygotowaną i oznaczoną trasę, trwałe numery startowe, pomiar czasu we współpracy z uczestnikami :) oraz wodę na mecie. Jak zwykle możecie oczekiwać zdecydo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 lipca 2013r.

Leśna Piątka? Kiedy i gdzie.

Parking przy ścieżce edukacyjnej Nadl.Karnieszewice - widok na ulicę Słupską Leśna Piątka rozpocznie swój biegowy podbój już 22 sierpnia o godzinie 19. Tak. Będzie to czwartkowy wieczór. Wtedy to "odpalimy" pierwszy start do naszej serii biegów po lesie. W tym roku odbędzie się też drugi bieg, który przygotujemy 12 września... a na starcie trzeba będzie stanąć o godz. 18:30. Trasa wszystkich Leśnych Piątek będzie niezmienna. Start i meta 5-kilometrowego biegu usytuowane będą zawsze na początku ścieżki edukacyjnej Nadl (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 czerwca 2013r.

Fragmenty trasy i jej pomiar.

Aby Wam przybliżyć trasę biegu postanowiliśmy uwiecznić ją na fotografiach podczas precyzyjnego pomiaru odległości. Dokonaliśmy go 28 maja 2013 r. w składzie: Marek Kierkosz i Michał Bieliński (SFX) :). (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 czerwca 2013r.

Leśna Piątka - cykl biegów przełajowych

Stało się. Koszalin otrzyma od nas cykl biegów odbywających się letnią porą. Biegów, które będą naprawdę fajne. Biegów, których nie pożałujecie. Projekt w fazie koncepcyjnym wsparło kilka osób. Pierwsze, wstępne obieganie trasy i ustalenie jej zarysu było wynikiem wspólnego treningu z Markiem Tchórzewskim, który w przeddzień zaproponował powstanie letniego cyklu biegowego. Wielokrotne pokonanie pętli wraz z Markiem Kierkoszem pozwoliło na jej ostateczne wytyczenie. Jacek Król, udostępniając odpowiedni sprzęt, pozwolił na precyzyjne dokonanie pomiarów odległości, co zostało uwiecznione na zdjęciach. W ten oto sposób powstała ciekawa pętla o długości 5 kilometrów. Co więcej... ze startem i metą w tym samym punkcie, a (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |