Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 23 sierpnia 2013 r.
Ostatnie zmiany: 23 sierpnia 2013 r.
Autor: SFX

Bardzo Wam dziękujemy! (...) Liczymy na Was!

To ja... czyli SFX... :) Wszystko się posypało. W szczególności piach pod Waszymi stopami, komentarze na stronie i liczebność w biegu. Byliście nader hojni obdarowując nas 201-krotnością par nóg, którym wystarczyło zapewne około 5 tysięcy krokasów by dotrzeć z punktu A... do punktu A'. Pięć kilometrów wyzwoliło w Was endorfiny, które zalewając Wasze myśli wspomagają nas w dążeniu do doskonalenia kolejnych wyzwań. Dziękuję również za każde miłe słowo, które usłyszałem od Was osobiście - to uskrzydla.

Chciałbym oczywiście odpowiedzieć na kilka opinii, które pojawiły się w stosownym miejscu :). Przede wszystkim nie spoczniemy na laurach i z równie wielkim zaangażowaniem, o ile nie większym, przygotujemy Wam "poprawiny", na które już dziś zapraszamy.

Przepraszamy za brak losowania, ale naprawdę nie chcieliśmy losować aż dwustu upominków :). Postaramy się poprawić i zapraszamy do wspomagania nas w tym zakresie. Pojawił się jeden głos chętnego do ufundowania nagrody... jesteśmy ZA!

Kilkoro z Was zastanawia się też nad tym (nie tylko oficjalnie wyrażając swoją opinię), jak to możliwe, że Wasze zmagania były pozbawione opłat... Staramy się jak możemy i zrobimy wszystko, by tak pozostało. Oczywiście jeśli tylko możecie nas wspomóc, choćby w ramach "nieformalnej opłaty za udział" - z miłą chęcią takie wsparcie przyjmiemy.

Rzeczywiście organizowanie biegu to nie tylko to, co powierzchownie się dostrzega. Jeśli tylko uważacie, że działania Stowarzyszenia "SFX" są warte wsparcia, przekażcie nam choćby jedną złotówkę darowizny na rozwijanie działań społecznych. Naszym celem jest takie wykorzystanie środków, aby każda otrzymana złotówka zwielokrotniła się Waszą radością i frajdą z uczestnictwa w naszych przedsięwzięciach. Wszelkie dane są dostępne w zakładce "kontakt", można też wcześniej skontaktować się z nami telefonicznie bądź e-mailem. Cały czas poszukujemy również sponsorów i małych i dużych :) - do wszystkich naszych inicjatyw.

Istotnym elementem organizowania fajnych imprez są też wolontariusze... jeśli mielibyście chęć - to zapraszamy do poznawania biegów również "od środka". Skontaktujcie się z nami... może Wy lub ktoś z rodziny czy znajomych mógłby się zaangażować.

Jeśli macie facebooka... polubcie nas... i fb.com/LesnaPiatka i fb.com/biegnijmy... więcej lubisiów - milej dla nas :).

Chętnych do zdobycia żółtych koszulek "BIEGNIJMY.pl - Rozbiegany Koszalin" zapraszam do lektury dawniej publikowanego materiału informując, że będziemy w dalszym ciągu przeprowadzać kolejne akcje ich przygotowywania!

Zachęchęcamy Was też do regularnej lektury serwisu BIEGNIJMY.pl, którego możecie być współtwórcami. Możecie dzielić się swymi relacjami i innymi wspomnieniami o bieganiu, ale to nie wszystko... poszukujemy chętnych, którzy chcieliby zaangażować się w tworzenie nowych działów - ot choćby słowniczka biegowego, czy miejsca dla początkujących.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste