Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 26 sierpnia 2013r.
Ostatnie zmiany: 26 sierpnia 2013r.
Autor: SFX

Leśna Piątka #2/2 - ZAPISY RUSZYŁY

Tak wygląda nasze Biuro Zawodów :) W ten oto sposób rozpoczynamy rejestrację zawodników do Leśnej Piątki #2/2... "poprawin" naszej nowej inicjatywy, która w przyszłym - 2014 roku - sześciokrotnie umili Wam biegowe hobby. Zapisy realizowane są "od nowa", czyli zapraszamy wszystkich do ponownego wypełnienia formularza na naszej stronie.

Tym razem startujemy 12 września o godzinie 18:30 - czyli pół godziny wcześniej.

Zabawa oczywiście BEZ OPŁAT, jak to przystało na biegi w leśnej scenerii :). W zamian oferujemy niepowtarzalną, rodzinną atmosferę, świetnie przygotowaną i oznaczoną trasę, trwałe numery startowe, elektroniczny "czipowy" pomiar czasu we współpracy oraz wodę na mecie.

Jak zwykle możecie oczekiwać zdecydowanie więcej, jeśli tylko uda nam się pozyskać przychylność naszych partnerów... o czym będziemy informować na bieżąco rozszerzając naszą "ofertę". Wstępnie jednak, określając ramy imprezy, nie przewidujemy takich dogodności jak depozyt lub prysznice :), czy też prezentów w postaci medali albo nagradzania najszybszych. Leśna Piątka ma być naszą wspólną zabawą w bieganie... ubraną w lekką formę rywalizacji.

Jeśli uczestniczyliście w "prologu" to pamiętajcie o zabraniu ze sobą numeru startowego. Jeśli zdarzyło się, że go nie posiadacie - będziemy mieli coś "zapasowego".Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste