Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 12 września 2013 r.
Ostatnie zmiany: 12 września 2013 r.
Autor: Krzysztof Kalociński

Przybywajcie!

228 osób na liście startowej! Tworząc cykl biegów Leśna Piątka w najśmielszych szacunkach nie przewidywaliśmy, że nasz lokalny bieg w czwartkowe popołudnie tak szybko zdobędzie wasze zainteresowanie. Dziękujemy za zgłoszenia i mamy nadzieję, że ze wszystkimi z Was zobaczymy się na trasie już za kilka godzin.

Jeśli startowaliście "prologu" Leśnej Piątki pamiętajcie o zabraniu swojego numeru startowego. Jeśli numer został zagubiony lub zniszczony w biurze zawodów będzie można odebrać duplikat.

Aby zawody mogły zostać przeprowadzone bez opóźnień prosimy o przybycie do biura zawodów co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem biegu.

Mimo iż nasz bieg jest bezpłatny, przygotowaliśmy niespodzianki dla wszystkich uczestników. Wszyscy, którzy ukończą zawody otrzymają wodę na mecie oraz próbki kosmetyków od naszego partnera Efectima. Dodatkowo dla dzieci przygotowaliśmy słodki upominek, Panie otrzymają zaproszenia na deser do restauracji Studnia mieszczącej się przy ul. Mickiewicza 6 w Koszalinie, a na Panów czeka... losowanie. Przed biegiem rzucimy monetą i w zależności od wyniku dodatkowo obdarowani zostaną posiadacze parzystych lub nieparzystych numerów startowych. Dla Panów, do których uśmiechnie się szczęście mamy przygotowane kosmetyki lub atlasy turystyczne.

Jakby nagród było mało tuż po biegu przewidujemy losowanie 3 żółtych koszulek "BIEGNIJMY.pl". W przypadku wylosowania Waszego numeru nagrodę musicie odebrać osobiście, dlatego zachęcamy Was do końca imprezy i do zagrzewania do walki ostatnich, najbardziej wytrwałych uczestników wbiegających na metę.

Życzymy udanego popołudnia spędzonego z ekipą BIEGNIJMY.pl. Do zobaczenia!Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste