Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 12 września 2013 r.
Ostatnie zmiany: 12 września 2013 r.
Autor: SFX

I już po :(. W kwietniu zaczynamy od nowa!

Lista startowa była rozwięzła i choć nanieśliście na niej 228 wpisów, padał deszcz, było ciemno i nic nie powinno potwierdzić tej frekwencji... to i tak pobiegliście w liczbie przekraczającej 250 osób!

Od razu przejdę do podziękowań za Wasz udział. Bez Was by się nie dało :). Ponownie umożliwiliśmy Wam dłuższą integrację na starcie :) i choć ciepło tym razem nie było, to i tak pewnie atmosfera była gorąca... przynajmniej tak to mogło wyglądać. Finalnie ruszyliście punktualnie o 18:53 (chyba), a do mety ostatni z Was dotarli po godzinie.

Jako, że aura nie sprzyjała oczekującym, to wielu z Was opuściło teren zmagań i nie myślało o koszulkach, które mieliśmy rozlosować. Aby nie było przeciągania postanowiliśmy, że wylosujemy je później i ogłosimy trzech szczęśliwców na naszej stronie... więc czekajcie i śledźcie bieżące informacje.

Wszystkich, którzy chcieliby mieć w swojej garderobie biegowej żółtą koszulkę BIEGNIJMY.pl ze swoim imieniem zapraszamy do przeczytania informacji o sposobie ich uzyskania. Obecnie zbieramy chętnych, którzy otrzymaliby koszulki najprawdopodobniej do końca września, później też będą kolejne "nabory".

Niecierpliwych proszę o cierpliwość :) gdyż wyniki pojawią się zapewne dopiero jutro (czyli w piątek).

Teraz pozostaje Wam skorzystać z naszych innych biegowych pomysłów:

- w każdy poniedziałek o godz. 19:00 zapraszamy na prawdziwe WSPÓLNE BIEGANIE pod hasłem "po prostu BIEGNIJMY.pl"... szczegóły pojawią się niebawem na BIEGNIJMY.pl
- w ostatni weekend października - Nocna Ściema 2013
- od kwietnia do września 2014 - nowa, jeszcze lepsza i pełna edycja biegów Leśna Piątka w sześciokrotnym wydaniu

Wszystkich zachęcamy do wyrażania swoich opinii o dzisiejszych doświadczeniach.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste