Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 9 stycznia 2024 r.
Ostatnie zmiany: 9 stycznia 2024 r.
Autor: SFX


Czas na Leśną Piątkę 2024 WOŚP


Tylko na Leśnej Piątce 2024 WOŚP

Czekacie na kolejną Leśną Piątkę?

Z wielką przyjemnością i ogromną dozą motywacji zapraszamy Was na wyjątkową Leśną Piątkę 2024 WOŚP. Zagramy wraz z 32. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już 28 stycznia 2024 roku rozpoczniemy kolejny sezon biegowy. Właśnie na trasie Leśnej Piątki zorganizujemy pierwszą biegową potyczkę w Koszalinie.

Jeszcze GORĘCEJ zachęcamy Was do udziału, gdyż bieżący rok niesie za sobą nieco mniej rywalizacji w kultowym i mocno rozpoznawalnym oraz uczęszczanym miejscu.

Zmiany, zmiany... zmiany.

Zmieniamy się dla Was i po wielu latach Leśnych Piątek, do których mocno się przyzwyczailiście - zabawimy się nieco inaczej.

Szykujemy specjalne dystanse dla młodszych uczestników... rywalizację w 4 kategoriach wiekowych na 200, 400, 800 i 1600 metrów. Jednocześnie zachęcamy, by dzieci i młodzież po boju wśród swoich rówieśników wystartowała również z dorosłymi na flagowym dystansie - 5 kilometrów... wszystko z jednym i tym samym numerkiem startowym.

Dodatkowo, poza biegaczami, wprowadzamy oficjalną klasyfikację PATYCZAKÓW w biegu na dystansie 5 km.

Zapisy prowadzimy odrębnie dla każdego z szykowanych biegów... choć wciąż pozostają Wam stałe i niezmienne numerki startowe - o ile je posiadacie, możecie wprowadzić swój numer w zgłoszeniu. Posiadanie stałego numerka daje frajdę i możliwość wykorzystania zamiast numerków - zielonych koszulek Leśnej Piątki, które wielu z Was już posiada.

Podczas zapisów do potwierdzenia udziału konieczna jest Wasza niewielka ZWROTNA WPŁATA. W biegu dla WOŚP jest to 11 złotych. Kwotę zwrócimy wszystkim klasyfikowanym w wynikach osobom, które nie zdecydują się na jej świadome pozostawienie - taką funkcjonalność dajemy Wam przy rejestracji.

ZAPISZ SIĘ | NUMER STARTOWY | LISTA STARTOWA

Przypinka dla każdego

Przypinka Leśnej Piątki 2024 WOŚP Przypinkę w kształcie serca - z symbolem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - przekażemy każdemu, który dotrze do mety dowolnego z wybranych dystansów.

Licytacje? Fanty?

Fanty podczas Leśnej Piątki 2023 WOŚP Pamiętacie rekordowe ceny mąki? Szykujcie się na nie lada frajdę.

Ponownie uszykujemy kilka fantów, które będzie można zdobywać od godziny 11:00 do samego startu, lub nawet dłużej - jeśli chcecie wyruszyć na trasę nieco później. Czasy będziemy mierzyć do 13:30... a więc przez pełne 90 minut.

Zapisz się. Wydrukuj swój numer.

Numery startowe Leśnej Piątki 2024 WOŚP Zapisy trwają niemal cały czas i dotyczą wszystkich.

Zamiast numeru startowego można założyć koszulkę z nadrukowanym własnym numerkiem.

Są razem z nami:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste