Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 1 września 2022 r.
Ostatnie zmiany: 1 września 2022 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka 2022 - 8 września Finał Sezonu


Medale - Leśna Piątka 2022 #5 - 8 września o 18:30

Finał sezonu Leśnej Piątki 2022 odbędzie się w czwartek, 8 września o godz. 18.3o. Ponownie razem wystartujemy na niezwykle popularnej trasie poprowadzonej na terenie naszego Partnera - Nadleśnictwa Karnieszewice.

W biurze zawodów czekać będziemy już od 17.3o by przekazać Wam czip do pomiaru czasu... i choć sam wynik nie jest najważniejszy, to każdy może zmierzyć swoje postępy i możliwości.

Zapisy trwają bez ustanku

Do Leśnej Piątki możecie zapisywać się bez przerwy (nawet tuż przed startem) - o ile nie macie jeszcze swojego numeru startowego, który przydzielamy Wam od 2014 roku - a więc od 8 lat. Przed zapisaniem sprawdźcie, czy Wasza rejestracja nie była już dawniej zapisana na naszej liście uczestników - nawet jeśli nigdy nie wzięliście udziału w biegu.

ZGŁOŚ SIĘ DO LEŚNEJ PIĄTKI

Medale dla dzieci i młodzieży

Ostatni medal do kolekcji w 2022 roku trafi na mecie do dzieci i młodzieży. Może stać się też łupem dorosłych, gdy tylko wpadnie do naszego zbiórkowego słoja Wasz datek.

Nagroda dla najwytrwalszych

Medal za ukończenie wszystkich biegów cyklu Leśna Piątka 2022 Każdy, bez względu na wiek, kto ukończył w tym sezonie wszystkie dotychczasowe edycje Leśnej Piątki, otrzyma na mecie specjalną edycję medalu. Dodatkowy medal będzie świadectwem ukończenia 100% tegoroczych biegów w naszym cyklu.

Bieg lub spacer dla każdego

Leśna Piątka przyzwyczaja do wspólnego spędzania czasu... z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Bez względu na formę pokonywania trasy - czy to w biegu, czy też w marszu - z wielką ochotą powitamy każdego, kto zdecyduje się na chwile relaksu w ruchu na świeżym powietrzu.

Numery startowe do wydrukowania

Wasze numery startowe nie zmieniły się od pierwszych edycji Leśnych Piątek w 2014 roku. Wciąż są aktualne i wciąż dają możliwość uczestnictwa w naszych biegach za zupełną darmochę.

Wystarczy pobrać numerek na naszej stronie, wydrukować go i umieścić w foliowej koszulce przytwierdzając agrafkami z przodu do Waszego ubioru.

Medale - Leśna Piątka 2022 #5 - 8 września o 18:30Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste