Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 6 czerwca 2022 r.
Ostatnie zmiany: 6 czerwca 2022 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka 2022 #4 - 9 czerwca z medalami


Medale - Leśna Piątka 2022 #4 - 9 czerwca o 19:00

W czwartek, 9 czerwca o 19:00 wystartuje czwarta Leśna Piątka sezonu 2022. Kolejny wspólny start poprzedzony efektownym odliczaniem. Kolejny raz gdy możemy razem bawić się na świeżym powietrzu.

Jesteśmy już gotowi na Waszą obecność. Czipy do pomiaru czasu będziemy Wam wydawać od 18:00, a czasy będziemy Wam mierzyć do 20:30.

W poprzedniej Leśnej Piątce (trzeciej) zliczyliśmy wyniki 367 osób.

Przygotowanie wydarzenia wsparli niezastąpieni i niezwykle potrzebni Wolontariusze: Iwona Bielińska, Iwona Siergiej, Joanna Bielińska, Hanna Bielińska, Barbara Mazurek, Agnieszka Majsiuk, Waldek Hibner, Tomek Norek, Paweł Horeglad, Artur Niszkowski. Za sterami aparatu stał Michał Kułaga (MK Foto), do biegu rozgrzewała Katarzyna Głuch (Centrum Rekreacji Forma), a bezpieczeństwa pilnowała Grupa Ratownictwa PCK.

Medale dla dzieci i młodzieży

Na mecie dla wszystkich dzieci i młodzieży będą ponownie czekały specjalnie przygotowane medale.

Bieg / marsz dla każdego

Leśna Piątka przyzwyczaja do wspólnego spędzania czasu... z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Bez względu na formę pokonywania trasy - czy to w biegu, czy też w marszu - z wielką ochotą powitamy każdego, kto zdecyduje się na chwile relaksu w ruchu na świeżym powietrzu.

Numery startowe do wydrukowania

Wasze numery startowe nie zmieniły się od pierwszych edycji Leśnych Piątek w 2014 roku. Wciąż są aktualne i wciąż dają możliwość uczestnictwa w naszych biegach za zupełną darmochę.

Wystarczy pobrać numerek na naszej stronie, wydrukować go i umieścić w foliowej koszulce przytwierdzając agrafkami z przodu do Waszego ubioru.

Koszulka zamiast numeru

Koszulki Leśnej Piątki 2022 z własnym numerem W miejsce numerka startowego możecie oczywiście używać dedykowanej Wam koszulki... z nadrukowanym numerkiem.

Czeka już na Was kolejna porcja przygotowanych, świeżych koszulek do odbioru... wydawać je będziemy w wolnej chwili przed i po biegu.

Zapisy trwają bez ustanku

Do Leśnej Piątki możecie zapisywać się bez przerwy (nawet tuż przed startem) - o ile nie macie jeszcze swojego numeru startowego, który przydzielamy Wam od 2014 roku - a więc od 8 lat. Przed zapisaniem sprawdźcie, czy Wasza rejestracja nie była już dawniej zapisana na naszej liście uczestników - nawet jeśli nigdy nie wzięliście udziału w biegu.

ZGŁOŚ SIĘ DO LEŚNEJ PIĄTKI

Tablety na rzecz Leśnej Piątki

Tablety z WiFi na użytek Leśnej Piątki Poszukujemy TABLETÓW Z WiFi - sprawnych, używanych i już zupełnie Wam niepotrzebnych... na których zadziała zwykła przeglądarka stron... na użytek Leśnych Piątek -> do przygotowania i zrealizowania nowej formy biura zawodów.

Dajcie znać, jeśli możecie nam przekazać taki sprzęt, lub po prostu weźcie go ze sobą na dowolną Leśną Piątkę.

Medale - Leśna Piątka 2022 #4 - 9 czerwca o 19:00Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste