Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 6 maja 2022 r.
Ostatnie zmiany: 6 maja 2022 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka 2022 #3 - 12 maja z medalami


Medale - Leśna Piątka 2022 #3 - 12 maja o 19:00

Jeszcze kurz nie opadł po drugiej, a już przed nami trzecia edycja Leśnej Piątki. W poprzedniej zgromadziliśmy się w niemal 400-osobowym gronie. Jej przygotowanie wsparli Wolontariusze: Agnieszka, Aśka, Hania, dwie Iwony, Artur, Paweł oraz Waldek. Za sterami aparatu stał Michał (MK Foto), a bezpieczeństwa pilnowała Grupa Ratownictwa PCK.

W czwartek, 12 maja o 19:00 wystartuje trzecia Leśna Piątka sezonu 2022. Kolejny wspólny start poprzedzony efektownym odliczaniem. Kolejny raz gdy możemy razem bawić się na świeżym powietrzu.

Czipy do pomiaru czasu będziemy Wam wydawać już od 17:00, a czas będziemy mierzyć do 20:30.

Medale dla dzieci i młodzieży

Na mecie dla wszystkich dzieci i młodzieży będą ponownie czekały specjalnie przygotowane medale.

Bieg / marsz dla każdego

Leśna Piątka przyzwyczaja do wspólnego spędzania czasu... z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Bez względu na formę pokonywania trasy - czy to w biegu, czy też w marszu - z wielką ochotą powitamy każdego, kto zdecyduje się na chwile relaksu w ruchu na świeżym powietrzu.

Numery startowe do wydrukowania

Wasze numery startowe nie zmieniły się od pierwszych edycji Leśnych Piątek w 2014 roku. Wciąż są aktualne i wciąż dają możliwość uczestnictwa w naszych biegach za zupełną darmochę.

Wystarczy pobrać numerek na naszej stronie, wydrukować go i umieścić w foliowej koszulce przytwierdzając agrafkami z przodu do Waszego ubioru.

Koszulka zamiast numeru

W miejsce numerka startowego możecie oczywiście używać dedykowanej Wam koszulki... z nadrukowanym numerkiem.

Kolejną edycję koszulek biegowych Leśnej Piątki, z indywidualnym numerem startowym, będziemy szykować już na 9 czerwca. Zapisy do ich przygotowania prowadzimy do 22 maja.

ZAPISY NA KOSZULKI

Zapisy trwają bez ustanku

Do Leśnej Piątki możecie zapisywać się bez przerwy (nawet tuż przed startem) - o ile nie macie jeszcze swojego numeru startowego, który przydzielamy Wam od 2014 roku - a więc od 8 lat. Przed zapisaniem sprawdźcie, czy Wasza rejestracja nie była już dawniej zapisana na naszej liście uczestników - nawet jeśli nigdy nie wzięliście udziału w biegu.

ZGŁOŚ SIĘ DO LEŚNEJ PIĄTKI

Medale - Leśna Piątka 2022 #3 - 12 maja o 19:00Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste