Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 11 lutego 2022 r.
Ostatnie zmiany: 11 lutego 2022 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka 2022 #1... Walentynkowo


Leśna Piątka 2022 #1 Walentynkowo

Pierwszy bieg cyklu 2022

Tuż po odwołaniu pomiarów na Leśnej Piątce WOŚP zdecydowaliśmy, że uszczuplony cykl wypełnimy w przeddzień Walentynek. Tak oto powstał pomysł Leśnej Piątki, która po raz pierwszy odbędzie się w tych okolicznościach.

Na start wspólny / główny zapraszamy w niedzielę, 13 lutego o godzinie 12.oo. Później, aż do 16.oo, dajemy Wam pełną dowolność w pokonywaniu wyznaczonej, 5-kilometrowej trasy leśnej.

Wszyscy są mile widziani... biegacze, truchtacze, spacerowicze, patyczaki, dzieci na rękach rodziców lub nawet w wózkach.

Medale na mecie

Po uporaniu się z trasą, przy zwrocie czipa pomiarowego, otrzymacie medal w kształcie serca. Pamiątki przygotowane zostały przez Aktywny Koszalin.

Klasyfikacja dla par

Dodatkowo przygotujemy trzy klasyfikacje par w konfiguracjach K-M, K-K i M-M. Zgłoszenia będziemy przyjmować tuż przed biegiem - wystarczy podać dwa numery startowe, których czas będziemy sumować w Walentynkowych wynikach.

Zbiórka na nasze działania

Na starcie i mecie będziemy zbierać datki do naszej puchy w ramach akcji "Wrzuć piątkę na Leśną Piątkę". Twoje wsparcie pozwala nam na działanie i podejmowanie kolejnych wyzwań organizacyjnych.

Do zobaczenia!

Leśna Piątka 2022 #1 WalentynkowoAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste