Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 14 kwietnia 2021 r.
Ostatnie zmiany: 14 kwietnia 2021 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka 2021 #2 rusza 29 kwietnia


Leśna Piątka 2021 #2

29 kwietnia druga Leśna Piątka sezonu 2021

Nie możemy się wprost doczekać ostatniego czwartku kwietnia, gdy będziemy mogli powitać Was wygodną i dostępną dla każdego formułą Leśnej Piątki. Drugi bieg sezonu odbędzie się w formie punktu pomiaru czasu, który otworzymy dla Was już 29 kwietnia o godzinie 16.oo, a zamkniemy o 20.oo.

Przez cały ten czas będziecie mogli krążyć po trasie Leśnej Piątki i wykręcać najlepsze możliwe czasy, lub spokojnie pokonując kolejne kilometry znajdować w tym frajdę, bez względu na osiągane prędkości.

Wszystkich prosimy o pobieranie czipów do pomiaru czasu. Jest to dla nas bardzo ważne, byśmy mogli zaprezentować liczbę osób korzystających z Leśnej Piątki.

Edycje #2, #3 i #4 w 2021 roku są wspierane przez Urząd Miejski w Koszalinie. Serdecznie dziękujemy za zaufanie włodarzy miasta i wszystkich, którzy przyczynili się do przychylnego spojrzenia na nasze wydarzenia, mimo wciąż panującej pandemii i utrudnień organizacyjnych z nimi związanych.

Trasa oznaczona

Abyście byli w pełni spokojni o swoją orientację w terenie, jak zawsze kolejne zakręty oznaczymy tak, by było łatwo trafić z powrotem pokonując po prostu 5 kilometrów :).

Przestrzegajcie kilku zasad

Zachowajcie odpowiednie odległości między sobą... 2 metry powinno wystarczyć, by spełniać wymogi obowiązujące w każdym miejscu publicznym.

Weźcie ze sobą maseczki, zasłońcie nimi usta i nos.

Korzystajcie z urokliwych miejsc terenów leśnych w pełni dowolnie, na własną odpowiedzialność.

Do zobaczenia!

Leśna Piątka 2021 #2Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste