Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 8 października 2020 r.
Ostatnie zmiany: 8 października 2020 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka NOCĄ w czwartki


Leśna Piątka NOCĄ

Ruszamy w czwartki

Kolejna seria biegów Leśna Piątka NOCĄ rusza 8 października i potrwa do marca.

Zaplanowaliśmy kolejne 23 spotkania na Leśnej Piątce... i począwszy od 8 października, aż do 11 marca regularnie w każdy czwartek pojawimy się na Leśnej Piątce by o godzinie 19.oo ruszyć na swobodne obieganie trasy.

Zaczynamy oczywiście na parkingu leśnym, gdzie odbywa się Leśna Piątka... jest to ulica słupska, a wujek Google wskaże Wam dokładne miejsce.

Będziesz w czołówce

Bez względu na tempo podczas pokonywania trasy, zapewniamy że jeśli weźmiesz ze sobą oświetlenie na głowę, będziesz poruszał się cały czas w czołówce :).

Bez pomiarów, dla frajdy

Nie będziemy mierzyć czasów, ale samodzielnie można pomiarów dokonać. Nie ścigamy się, lecz są osoby starające się o swoje najlepsze wyniki.

Biegnimy dla pełnej frajdy, by każdy mógł poznać Leśną Piątkę w nocnej scenerii... a jest to zupełnie inne doświadczenie niż bieganie za dnia.

Nie robimy zapisów

Zapisy do Leśnej Piątki NOCĄ nie obowiązują... choć zawsze możesz wziąć swój stały numerek Leśnej Piątki lub koszulkę z nadrukowanym numerkiem :).

Spróbujemy rejestrować Wasze uczestnictwo i sprawdzić, czy będą zapaleńcy, którzy wezmą udział we wszystkich 23 spotkaniach. To nie lada wyzwanie! Podejmij je!

Leśna Piątka NOCĄAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste