Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 1 września 2020 r.
Ostatnie zmiany: 1 września 2020 r.
Autor: SFX


10 września Leśna Piątka BEZ LIMITU


Leśna Piątka 2020 #5 BEZ LIMITU

Termin bez zmian.

Leśna Piątka z numerem 5. odbędzie się w planowanym terminie... 10 września, już od godziny 16.oo. Aby zapewnić wszystkim chętnym udział w naszym wydarzeniu, dostosowujemy jego formułę, by zagwarantować bezpieczeństwo i spełnić obowiązujące ograniczenia związane z Covid-19.

Nowa forma, to samo wyzwanie!

Trasa i dystans oczywiście zostały zachowane, więc przygotujcie się na przygodę z 5-kilometrową, świetnie oznaczoną trasą :).

Na linii startu, by ruszyć do biegu, możecie pojawić się w dowolnym momencie od godziny 16.oo, tak by zdążyć dobiec do mety przed godziną 20.oo. Jesteśmy więc dla Was do dyspozycji przez ponad 4 godziny, a wydawanie czipów pomiarowych rozpoczniemy już około 15.3o.

Wasze wyniki pojawią się w oficjalnym komunikacie Leśnej Piątki wraz ze wszystkimi innymi, które zostaną odnotowane przez nasz system pomiarowy.

Samodzielnie czy z przyjaciółmi?

Tym razem sami możecie decydować, o której godzinie wystartujecie. Czy będzie to 16, czy też godzina, która pozwoli Wam na późniejsze dotarcie do mety... choćby tuż przed 20.oo.

Możecie dotrzeć na start w dowolnej grupce, by pokonać wspólnie przygotowany dystans lub wzajemnie rywalizować ze sobą na trasie. Ważne, by grupa nie liczyła więcej niż 250 osób :).

Najważniejsza jest frajda z Leśnej Piątki.

Wrzuć piątkę na Leśną Piątkę.

Leśna Piątka jest oczywiście do Waszej dyspozycji za zupełną darmochę... lecz...

... gorąco prosimy, jeśli tylko możecie... weźcie "piątkę" za każdą uczestniczącą osobę i wrzućcie do naszego zbiórkowego słoika przy odbiorze czipa pomiarowego. Nasza akcja "Wrzuć piątkę na Leśną Piątkę" to ogromny wkład do budżetu organizacyjnego, dzięki któremu możemy realizować podobne wydarzenia.

Zapisz się. Wydrukuj swój numer.

Zapisy trwają niemal cały czas i dotyczą wszystkich, którzy nigdy dotąd nie startowali w cyklu Leśna Piątka.

Wszyscy, którym przydzieliliśmy już numerki startowe w poprzednich latach, mogą skorzystać z możliwości ich samodzielnego wydrukowania.

Zamiast numeru startowego można założyć koszulkę z nadrukowanym własnym numerkiem.

ZAPISZ SIĘ | NUMER STARTOWY | LISTA STARTOWA

Koronawirusowe warunki udziału

W związku z ograniczeniami związanymi z Covid-19 pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i innych.

Podczas wydarzenia obowiązuje bezwzględny limit 250 uczestników, którzy mogą jednocześnie znajdować się w okolicach startu oraz na trasie biegu.

W okolicach biura zawodów bezwzględnie wymagane jest korzystanie z maseczek lub przyłbic zakrywających usta i nos lub zachowanie wymaganego dystansu społecznego.

Do zobaczenia na starcie!

Leśna Piątka 2020 #5 BEZ LIMITUAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste