Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 12 maja 2016 r.
Ostatnie zmiany: 12 maja 2016 r.
Autor: SFX


Kilka słów przed startem drugiego biegu.


Uczestniczki pierwszego biegu Leśna Piątka 2016.

Do Leśnej Piątki z numerem "2" pozostało coraz mniej czasu :). Bieg tłumnie wyruszy na swoją trasę o 19.oo.

Pogoda zapowiada się całkiem przyjemnie, a na mecie czekają dla wszystkich medale... dla dzieci tym razem zajączki w szarym ubarwieniu - by kolekcja z całego sezonu była kolorowa, dla dorosłych drewniane pamiątki z dzisiejszą datą - które mogą utworzyć pełen wzór gdy zbierze się wszystkie.

Przybądźcie w miejsce startu zdecydowanie wcześniej - od 17:00 działać będzie biuro zawodów. Późniejsze przyjście będzie powodowało wydłużanie się kolejek w oczekiwaniu na czipy do pomiaru czasu, czy numery startowe :).

Zapisy dla spóźnialskich.

Jeśli wciąż nie zgłosiliście się do Leśnej Piątki - zapraszamy po prostu do biura zawodów... czyli ul. Słupska w Koszalinie (przedłużenie Piłsudskiego), dobrze oznaczony parking leśny Nadleśnictwa Karnieszewice. Będzie tam podążać całkiem pokaźna liczba osób, więc z pewnością traficie :).

Nie ma limitu uczestników. Biegi są darmowe.

Zbiórka i żółte koszulki.

Koszulki Rozbiegany Koszalin - BIEGNIJMY.pl Jak zawsze prowadzić będziemy zbiórkę finansową bardzo pomocną przy realizacji kolejnych biegów. W pierwszej edycji biegu zebraliśmy 711 złotych uwzględniając "wrzutki za koszulki".

Możecie wciąż liczyć na upominek w ich postaci, jeśli Wasz datek przekroczy 30 złotych. Mamy rozmiary damskie, męskie i dziecięce :).

Numery startowe.

Numery startowe Leśnej Piątki 2016 Jeśli zapomnieliście o posiadanym numerze startowym i nie możecie go w tej chwili odnaleźć - wydrukujcie wyraźne liczby na kartce papieru i umieśćcie w foliowej koszulce i przypnijcie z przodu do koszulki - co tymczasowo zastąpi Wam oryginalną jego wersję.

Wypełnijcie formularz "dodruku numerów startowych", by przed kolejnym biegiem odebrać wydrukowane na specjalnym papierze.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste