Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 28 kwietnia 2016 r.
Ostatnie zmiany: 28 kwietnia 2016 r.
Autor: SFX


Dziś inauguracja cyklu Leśna Piątka 2016.


Pogoda na pierwszej Leśnej Piątce 2016 - inauguracja cyklu biegów

Będzie gorrrąco... na pierwszym z sześciu biegów cyklu Leśna Piątka.

Zapewniamy, że choć pogoda będzie marudna i być może pojawi się deszcz, to dołożymy wszelkich starań by Wasze wspomnienia były całkiem przyzwoite :).

Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o starcie, to nie wahajcie się :). Nie mamy limitu miejsc, a zapisać się będzie można od 16:30 w naszym biurze zawodów. Im wcześniej przybędziecie, tym większa szansa na brak kolejek :).

Bez opłat, ale z pełnym wypasem.

Bieg jest zupełnie darmowy, ale gwarantujemy Wam wszystko to, czego możecie oczekiwać na dobrze zorganizowanych biegach. Medale, numery startowe, pomiar czasu - czyli to, co za co zwykle trzeba zapłacić :).

Medale.

Medale dla dzieci w cyklu biegów na rok 2016. Medalami dla dzieci tym razem (po jeżach i wiewiórkach) będzie wielobarwna seria zająców.

Medale dla dorosłych w cyklu biegów na rok 2016. Dorośli uzyskają możliwość zdobywania kolejnych medali - jako elementy 6-elementowej układanki w sześciu kolejnych biegach.

Warto być na wszystkich.

Koszulki biegowe Leśnej Piątki.

Zielone koszulki Leśnej Piątki z nadrukowanym numerem startowym. Jeszcze dziś będziecie mieli szansę na odbiór koszulek z poprzedniego i jeszcze dawniejszego sezonu (czyli 2014-2015) - oczywiście dotyczy osób, które jeszcze tego nie zrobiły. Miejcie jednak na uwadze, że im wcześniej dotrzecie w okolice startu, tym sprawniej będziecie poruszać się w kolejkach :).

Dodatkowo, wszyscy którzy ukończą tegoroczny komplet biegów uzyskają możliwość otrzymania koszulki biegowej Leśnej Piątki 2016 z nadrukowanym numerem startowym spełniając jeden drobny warunek - dokonają wpłaty darowizny na kwotę nie mniejszą niż 10 złotych.

Zbiórka i żółte koszulki.

Koszulki Rozbiegany Koszalin - BIEGNIJMY.pl Mimo wszystko zachęcamy Was do wsparcia naszych działań paroma groszami.

Możecie nawet skusić się na większy datek, a jeśli przekroczy on 30 złotych - możecie otrzymać podziękowania w formie żółtej, biegowej koszulki Rozbiegany Koszalin - BIEGNIJMY.pl

Mamy całkiem spory wybór rozmiarów - dziecięcych, damskich i męskich :).

Numery startowe.

Numery startowe Leśnej Piątki 2016 Jeśli w ostatnim momencie zorientowaliście się, że nie macie tych z poprzedniego sezonu, nie wypełniliście też formularza "dodruku numeru"... możecie jeszcze wydrukować wyraźny, czytelny numer na kartce papieru, i w foliowej koszulce przypnijcie go z przodu do koszulki - tak jak numer startowy.

Wypełnijcie formularz "dodruku numerów startowych", by przed kolejnym biegiem odebrać wydrukowane na specjalnym papierze.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste