Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 23 kwietnia 2016 r.
Ostatnie zmiany: 23 kwietnia 2016 r.
Autor: SFX


Nie zapomnijcie o numerach startowych!


Numery startowe w Leśnej Piątce 2016.

Pamiętajcie o wzięciu ze sobą na start dotychczas wykorzystywanych numerów startowych. Będą one niezbędne do odbioru czipów mierzących Wam czas.

Jeśli zgłaszaliście udział w Leśnej Piątce i wybieraliście swój numer startowy po raz pierwszy w 2016 roku (na bieżący cykl), macie zapewniony jego odbiór w biurze zawodów. Nie musicie więc wypełniać poniższego formularza. Numer ten będzie Waszą stałą i niezmienną wizytówką na trasie cyklu Leśnej Piątki w bieżącym oraz kolejnych sezonach.

Numery startowe w cyklu biegów Leśna Piątka 2016. Jeśli z jakiejś przyczyny nie możecie ich odnaleźć, bądź wiecie, że zostały zniszczone - uzyskajcie numer wydrukowany ponownie. Zgłoszenia przyjmujemy TYLKO DO NIEDZIELI poprzedzającej każdy bieg! Późniejsze wypełnienie formularza przesunie realizację dodruku na kolejny bieg.

Formularz dodruku numerów startowych.

Jeśli nie możesz wypełnić formularza - skontaktuj się z nami, bo zapewne oznacza to, że posiadamy niekompletne dane o Twojej dacie urodzenia.

Sponsorzy i Partnerzy.

Zapraszemy wszystkich chętnych do współpracy w roli Sponsorów i Partnerów.

Naszym głównym wsparciem są:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin Daricke GIPO DAJAR eXploRa.pl Urząd Miejski w KoszalinieAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste