Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 15 kwietnia 2016 r.
Ostatnie zmiany: 15 kwietnia 2016 r.
Autor: SFX


Numery startowe - dodruk dla chętnych!


Numery startowe w Leśnej Piątce 2016.

Dodruk numerów startowych

Mamy dla Was kolejną miłą informację... przede wszystkim dla tych, którzy biegali w Leśnej Piątce (w sześciobiegowym cyklu na dystansie 5 kilometrów) i nie posiadają jeszcze swoich zielonych koszulek z nadrukowanym numerem startowym.

Osoby nowo zgłoszone, które nie odbierały jeszcze swojego numeru w poprzednich biegach i będą uczestniczyć po raz pierwszy w biegu z cyklu Leśna Piątka, będą miały przygotowany numer bez konieczności wypełniania poniższego formularza.

Formularz

Numery startowe w cyklu biegów Leśna Piątka 2016. Jeśli zniszczył się Wasz dotychczasowy numerek, lub gdzieś się zawieruszył... możecie zdecydować o przekazaniu nam tej informacji, byśmy mogli przygotować nowy egzemplarz, ze specjalnego, trwałego i wodoodpornego papieru.

Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy formularz dodruku numerów startowych, abyście w prosty sposób mogli zgłosić swoją prośbę.

Ważne, by wszystkie wprowadzane dane były kompletne i zbieżne z tymi, które podawaliście przy rejestrowaniu się do biegu (imię, nazwisko, data urodzenia). W razie kłopotów z przejściem przez tę procedurę - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny i podanie dokładnych, aktualnych danych.

Do kiedy zgłaszać?

Formularz będzie dostępny do niedzieli poprzedzającej każdy bieg (od kwietnia do września).

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby na bieg przygotować numery przez Was zlecone, jednak nie możemy obecnie przewidzieć skali potrzeb - i ocenić naszych możliwości "produkcyjnych" :). Toteż zastrzegamy sobie możliwość opóźnień w realizacji.

Sponsorzy i Partnerzy.

Zapraszemy wszystkich chętnych do współpracy w roli Sponsorów i Partnerów.

Naszym głównym wsparciem są:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin Daricke GIPO DAJAR eXploRa.pl Urząd Miejski w KoszalinieAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste