Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 28 marca 2016 r.
Ostatnie zmiany: 28 marca 2016 r.
Autor: SFX


5000 medali! Biegi Leśna Piątka 2016 czekają na Was!


Medale dla dorosłych w Leśnej Piątce 2016.

Pozostał jedynie miesiąc do startu kolejnej serii biegów z cyklu Leśna Piątka. Pierwszy z nich rusza już 28 kwietnia punktualnie o 18.3o.

To właśnie dziś, w lany poniedziałek, możemy ogłosić nowy, ważny i mocny element naszej wyjątkowej imprezy biegowej.

Niech stanie się dla Was motywacją do startu we wszystkich edycjach :).

5000 medali dla dorosłych!

Kolekcja medali biegów Leśna Piątka 2016. W 2016 roku zaproponujemy Wam nie tylko medale dla dzieci, które stały się mocnym punktem w dotychczasowych zmaganiach. Medale trafią również do dorosłych - do tego stworzą wyjątkową i niepowtarzalną kolekcję.

Już 28 kwietnia otrzymacie pierwszy z sześciu medali, który złoży się na unikalną całość. Przygotowaliśmy PIĘĆ TYSIĘCY MEDALI, które łącznie ważą PONAD 600 KG!

Cały "medalowy zestaw" warto rozpocząć już wraz z nadejściem pierwszego biegu - 28 kwietnia. Każdy medal będzie inny, by na końcu, w finale cyklu - czyli 8 września - utworzyć komplet.

Wierzymy, że stanie się jednym z najatrakcyjniejszych trofeów z biegów, w których uczestniczycie.

Medale dla dzieci!

Medale dla dzieci w sezonach 2014-2015. Leśna Piątka 2016 zaprezentuje coś nowego. Wkrótce zaprezentujemy medale sezonu 2016 dla dzieci :), które ponownie będą tworzyły barwną kolekcję.

Teraz możecie przypomnieć sobie, jak wyglądały w poprzednich sezonach.

Wykonawcą medali dla dzieci wciąż pozostaje nasz nieodłączny Partner, firma GIPO.

Biegi wciąż BEZ OPŁAT STARTOWYCH!

Leśna Piątka 2016 w Koszalinie jest cyklem darmowych biegów przełajowych. Mimo dodatkowej atrakcji, Leśna Piątka wciąż pozostaje zupełnie darmowa!

Każdy z biegów jest realizowany w pełni profesjonalnie zapewniając również wszystkim uczestnikom elektroniczny pomiar czasu. Nie stosujemy przy tym żadnych ograniczeń w ilości uczestników - jesteśmy przygotowani na niemal każdą sytuację :).

Dotychczas rozdaliśmy już blisko pół tysiąca koszulek biegowych - dla osób kończących wszystkie biegi w cyklu. We wszystkich biegach dzieci mogły cieszyć się swoim unikalnym trofeum w formie kolorowych medali... teraz dołączają do tego medale dla dorosłych.

Zbiórka finansowa.

Podobnie jak w większości naszych imprez, które są zazwyczaj darmowe, tak i w tym sezonie będziemy prowadzili oficjalną zbiórkę finansową do słoika. Wasze wsparcie pozwala choć w części pokryć wiele kosztów, które są nieodzowne przy organizacji takich inicjatyw jak nasze... a w tym sezonie dołączają do tego medale dla wszystkich.

Zapewniając Wam dużą dawkę pozytywnych emocji zachęcamy Was do wsparcia! Każda złotówka przekłada się na jeszcze lepszą realizację. Każdy grosz to Wasz udział w budowie wyjątkowych wydarzeń dla mieszkańców Koszalina i okolic.

Sponsorzy i Partnerzy.

Jeśli macie tyklo możliwość - poinformujcie również potencjalnych naszych Sponsorów i Partnerów o możliwości współudziału w tworzeniu imprez, na których starcie w 2015 roku stanęło blisko PIĘĆ TYSIĘCY osób.

Naszym głównym wsparciem są:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin Daricke GIPO DAJAR eXploRa.pl Urząd Miejski w KoszalinieAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste